SPOILERY! Ricochet komentuje plotki o jego odejściu z WWE, Kiedy tak naprawdę upływa jego kontrakt, Przyszłość Erick’a Rowan’a w AEW, Potencjalne feudy o pasy mistrzowskie w NXT

» Ricochet na Twitterze skomentował rozwiewając wszelkie doniesienia dotyczące jego odejścia z WWE. Napisał on:

„To bujda”.

Ostatnimi czasy było wiele spekulacji na temat jego kariery w WWE. Wiele źródeł mówiło o tym, że rzekomo kontrakt Ricochet’a upłynie w najbliższym czasie. Dave Meltzer poinformował jednak o tym, że Ricochet, kiedy przechodził do głównego rosteru podpisał z WWE 5 letni kontrakt do lata 2024 roku.

» Była gwiazda WWE Erick Rowan (obecnie Erick Redbeard) nie podpisał kontraktu z AEW, pomimo pojawienia się na show poświęconemu Brodie’mu Lee. Okazuje się, że jego pojawienie się było jednorazowe.

Tony Schiavone w trakcie podcastu po AEW Dynamite poinformował o tym, że Erick nie jest członkiem rosteru AEW. Kiedy został on zapytany o to, czy fani AEW mogą spodziewać się Rowan’a w akcji powiedział on

„Wydaje mi się, że Erick pojawił się tylko na show poświęconemu jego byłemu partnerowi tag team”

Schiavone nie wykluczył jednak możliwości pojawienia się Redbeard’a w AEW TV.

„Mówię to, chociaż kto wie. Może on się pojawić jutro.” – powiedział Schiavone.

Rowan niedawno postanowił zrobić sobie tatuaż oddający cześć Brodie’mu. Tatuaż ukazuje podobny młot do tego, który Harper i Rowan używali jako Bludgeon Brothers w WWE. Na młocie widnieje napis „Bróðir”, który w tłumaczeniu oznacza „brat”.

» WWE na ostatnim NXT ukazało nam zwiastun, który może wskazywać na to, że Karrion Kross vs Finn Balor może odbyć się w najbliższym czasie. Kross na ostatnim NXT nie pojawił się, jednak WWE ukazało filmik w którym Scarlett czytała z kart tarota. Wyczytała ona, że Kross po ostatniej wygranej walce z Damian’em Priest’em idzie po mistrza NXT. Z ostatniego NXT wynika jednak na to, że Finn Balor najprawdopodobniej będzie bronił swojego tytułu przeciwko Pete’owi Dunne’owi. Jest duże prawdopodobieństwo na to, że Kross vs Balor odbędzie się w trakcie weekendu Wrestlemanii 37.

» Na ostatnim odcinku NXT nie zobaczyliśmy mistrzyni NXT Io Shirai. Najprawdopodobniej powodem nieobecności jest sprzedanie ataku Mercedes Martinez na Japonce sprzed 3 tygodni. Pomimo tego, że starcie pomiędzy Martinez, a Shirai wisi w powietrzu, na ostatnim NXT ujrzeliśmy filmik, w którym Raquel Gonzalez jasno informuje o tym, że idzie po tytuł Io Shirai.