MW Awards – Rusza piąta edycja, Zobacz nominacje!

Rok 2020 zakończyliśmy rankingiem “TOP 100 Dekady”. Trójka naszych redaktorów stworzyła oddzielne listy, po czym za pomocą opracowanego systemu punktowego powstała jedna, ta ostateczna, którą w dziesięciu częściach opublikowaliśmy na stronie. O ile do tamtego rankingu można było mieć uwagi, tak w MyWrestling Awards chodzi o WASZE głosy. Tym razem to właśnie WY wybierzecie Zawodnika Roku, Zawodniczkę Roku, Tag Team, Najlepszego Heela, Face’a itd.! Podobnie jak ostatnio, głosowanie będzie odbywało się wyłącznie na facebookowej grupie MyWrestling: Community.

Wszystkie ankiety oznaczone będą hashtagiem #MWAwards2020. Pierwszy zestaw czterech ankiet pojawił się już na grupie, kolejny pojawi się w sobotę, następny w niedzielę, a ostatni w poniedziałek. Łącznie zaprezentujemy aż 16 kategorii.

Pamiętajcie, plebiscyt dotyczy wyłącznie roku 2020!

Wszystkie KATEGORIE I NOMINACJE możecie zobaczyć poniżej:

1. ZAWODNIK ROKU

– Jon Moxley

– Randy Orton

– Roman Reigns

– Drew McIntyre

– Tetsuya Naito

– Kota Ibushi

– Kenny Omega

– Finn Balor

2. ZAWODNICZKA ROKU

– Bayley

– Sasha Banks

– Hikaru Shida

– Deonna Purrazzo

– Giulia

– Utami Hayashishita

– Asuka

– Io Shirai

3. TAG TEAMU ROKU

– The New Day

– FTR

– The Young Bucks

– The North

– Kenny Omega & Adam Page

– Bayley & Sasha Banks

– Street Profits

– Dangerous Tekkers

4. STAJNIA ROKU

– Dark Order

– Undisputed Era

– Bullet Club

– Inner Circle

– Los Ingobernables de Japon

– The Elite

– The Hurt Business

5. FEDERACJA ROKU

– WWE

– AEW

– IMPACT Wrestling

– NJPW

6. TYGODNIÓWKA ROKU

– AEW Dynamite

– WWE NXT

– WWE SmackDown

– IMPACT! Wrestling

– WWE RAW

7. GALA ROKU

– NJPW Wrestle Kingdom 14

– WWE Royal Rumble

– AEW Revolution

– NXT Takeover: Portland

– AEW Double or Nothing

– NJPW The New Beginning In Osaka

– NXT Takeover: War Games

– AEW Full Gear

– WWE TLC

– Stardom Osaka Dream Cinderella

8. WALKA ROKU

– Kenny Omega & Adam Page vs The Young Bucks (AEW World Tag Team Championship Match, AEW Revolution)

– Santana & Ortiz vs Best Friends (Parking Lot Fight, AEW Dynamite)

– Roman Reigns vs Kevin Owens (WWE Universal Championship TLC Match, WWE TLC)

– The Young Bucks vs FTR (AEW World Tag Team Championship Match, AEW Full Gear)

– Sasha Banks vs Bayley (SmackDown Women’s Championship Hell in a Cell Match, WWE Hell in a Cell)

– WALTER vs Ilja Dragunov (NXT UK Championship Match, NXT UK)

– Will Ospreay vs Hiromu Takahashi (IWGP Junior Heavyweight Championship Match, NJPW Wrestle Kingdom 14)

– Kazuchika Okada vs Shingo Takagi (NJPW G1 Climax 30)

– Finn Balor vs Kyle O’Reilly (NXT Championship Match, NXT Takeover 31)

– Kazuchika Okada vs Kota Ibushi (IWGP Heavyweight Championship Match, NJPW Wrestle Kingdom 14)

9. WYDARZENIE ROKU

– Powrót Edge’a na Royal Rumble

– Drew McIntyre pokonuje Brocka Lesnara na WrestleManii i odbiera mu tytuł WWE

– Becky Lynch ogłasza ciążę

– Zakończenie kariery Undertakera na Survivor Series

– Gala Slammiversary (powroty i debiuty z nią związane)

– Powrót i heel turn Romana Reignsa

– Debiut Stinga w AEW

– Charlotte Flair zdobywa tytuł kobiet NXT

– Współpraca AEW z IMPACT Wrestling

– Tessa Blanchard wygrywa tytuł IMPACT World Championship na Hard To Kill

10. HEEL ROKU

– Randy Orton

– Bayley

– MJF

– Sami Callihan

– Eric Young

– Roman Reigns

– Jay White

11. FACE ROKU

– Orange Cassidy

– Keith Lee

– Darby Allin

– Cody Rhodes

– Hikaru Shida

– Drew McIntyre

– Rich Swann

12. MANAGER ROKU

– Taz

– Zelina Vega

– Paul Heyman

– Tully Blanchard

– MVP

– Jake Roberts

13. KOMENTATOR ROKU

– Wade Barrett

– Kevin Kelly

– Mauro Ranallo

– Chris Jericho

– Tony Schiavone

– Excalibur

– Vic Joseph

– Samoa Joe

– Tom Phillips

14. NAJLEPSZY GIMMICK

– „The Fiend” Bray Wyatt

– „The Exalted One” Mr. Brodie Lee

– Orange Cassidy

– „TNA World Heavyweight Champion” Moose

– „Tribal Chief” Roman Reigns

– „Messiah” Seth Rollins

– „The Golden Role Models” Bayley & Sasha Banks

15. NAJGORSZY GIMMICK

– „Ninja” Akira Tozawa

– King Corbin

– Shorty G

– RETRIBUTION

– Miro

– Robert Stone

16. CINEMATIC MATCH ROKU

– Boneyard Match (Undertaker vs AJ Styles, WrestleMania 36)

– Stadium Stampede (The Elite & Matt Hardy vs Inner Circle, Double or Nothing)

– Elite Deletion Match (Matt Hardy vs Sammy Guevara, Full Gear)

– Firefly Inferno Match (Randy Orton vs „The Fiend” Bray Wyatt, TLC)

– The Greatest Wrestling Match Ever (Edge vs Randy Orton, Backlash)

– Firefly Funhouse Match (Bray Wyatt vs John Cena, WrestleMania 36)

  • Firefly Inferno Match i The Greatest Wrestling Match Ever uwzględniliśmy jako walki cinematic, ponieważ były one nagrywane z wyprzedzeniem i edytowane, z wykorzystaniem efektów specjalnych.

Głosowanie trwa do 23 STYCZNIA!