Breaking News: Duża zmiana w walce wieczoru Hard To Kill!

Już jutro odbędzie się pierwsza gala PPV w 2021 roku dla federacji IMPACT Wrestling. Pierwotnie ustaloną walką wieczoru był Six Man Tag Team Match – Kenny Omega & Good Brothers vs Rich Swann & Motor City Machine Guns. Niestety, w dniu dzisiejszym, IMPACT poinformowało o dużej zmianie. Alexa Shelley’a z Motor City Machine Guns zastąpi Moose.

Jak czytamy w oświadczeniu federacji, Shelley poinformował wczoraj IMPACT Wrestling, że z powodu “nieuniknionych okoliczności” nie będzie mógł dotrzeć do Nashville, gdzie odbędzie się Hard to Kill.

Scott D’Amore, wiceprezes IMPACT powiedział:

“Kiedy otrzymaliśmy wiadomość od Alexa, nie było wątpliwości, co musimy zrobić. Nadzwyczajne okoliczności wymagają nadzwyczajnych środków. Osobiście skontaktowałem się z Moosem, a on natychmiast przyjął tę walkę. Wiem, że Rich Swann ma z nim problem, ale nadszedł czas aby odłożyć osobiste problemy i ego na bok.”

Kontynuował:

“Hard To Kill to wielkie wydarzenie dla IMPACT Wrestling i ogólnie historyczne wydarzenie dla pro wrestlingu. IMPACT Wrestling musi dać z siebie wszystko. Moose pasuje do tego założenia. Ma świetne warunki, jest niebywałym atletą i światowej klasy wrestlerem. Kenny Omega i Good Brothers będą mieli teraz jeszcze pełniejsze ręce, kiedy wejdą na ring z IMPACT World Championem Richem Swannem, “IMPACT Original” Chrisem Sabinem i TNA World Heavyweight Championem Moosem.”

Warto wspomnieć, że Moose ma wkrótce zawalczyć ze Swannem o jego tytuł. Walka ta została wstępnie ustalona na gali Genesis.

“W futbolu, grałem z wieloma facetami, których nie lubiłem.” – skomentował to Moose. Jego kariera w NFL obejmowała siedem sezonów.

D’Amore dodał, że Rich Swann nie został jeszcze poinformowany o zmianie.

“Rich jest teraz w samolocie i ma wyłączony telefon. Spróbuję spotkać się z nim na lotnisku i nie wyobrażam sobie, że będzie to przyjemna rozmowa. Niemniej, walka wieczoru Hard To Kill jest już gotowa: Rich Swann, Chris Sabin & Moose vs Kenny Omega & Good Brothers.” – zakończył.