Impact Wrestling zapowiada Slammiversary 2020 – w materiale promującym pojawiają się zwolnieni wrestlerzy z WWE!

Podczas wczorajszego odcinka Impact Wrestling na AXS TV, federacja wyemitowała promo zapowiadające tegoroczną galę PPV Slammiversary. Odbędzie się ona 18 lipca i będzie transmitowana na żywo, choć jeszcze nie wiadomo z jakiego miejsca. Ciekawsze jest jednak to, że w materiale zapowiadającym event pojawiają się zawodnicy zwolnieni w kwietniu z WWE.

W powyższym materiale widzimy osobę w kapturze, która nalewa sobie whisky i siada przed telewizorem. Tam z kolei prowadzący informuje o niedawnych zwolnieniach z powodu pandemii koronawirusa. W tle przewijają się Eric Young, Karl Anderson i Luke Gallows, Drake Maverick, Curt Hawkins, Maria i Mike Kanellis oraz EC3. Widać także bułgarską flagę, co mogłoby sugerować oczywiście Ruseva.

Wśród fanów pojawiają się już spekulacje, że osobą skrywającą się pod kapturem może być EC3, gdyż po zwolnieniu z WWE, nagrywa on na swoje media społecznościowe filmy w których często ma ubrany kaptur.

Niewykluczone, że podczas Slammiversary zobaczymy więcej niż tylko jeden powrót lub debiut. Bardzo prawdopodobnymi opcjami wydaje się bowiem również powrót Erica Younga i Mike’a Kanellisa. Z pewnością po zwolnieniu z WWE, Rusev także szuka nowego pracodawcy, ale czy będzie to akurat Impact Wrestling? Cóż, przekonamy się w lipcu, gdyż klauzula zabraniająca występów zwolnionym z WWE gwiazdom kończy się na 3 dni przed Slammiversary.