Nowy czas antenowy Impact Wrestling, Obrona tytułu mistrza świata na przyszłotygodniowym odcinku, Eli Drake vs Joey Janela?

» Od przyszłego odcinka premierowe odcinki Impact Wrestling na antenie POP TV będą emitowane dwie godziny później, niż dotychczas. Według zagranicznych informacji, zarząd federacji miał dowiedzieć się o tej zmianie w zeszłym tygodniu. Obecna umowa Impact Wrestling z POP TV obowiązuje do 31 grudnia. Jeśli ratingi będą spadać, bardzo prawdopodobne jest, że zarząd Anthem będzie szukał nowego partnera telewizyjnego.

» Wczorajszy odcinek Impact Wrestling rozpoczął się natomiast od pierwszego przemówienia Johnny’ego Impacta jako World Champion. Można było w nim znaleźć parę małych (nie dosłownych) uszczypliwości w stronę Austina Ariesa, jednak kluczowym momentem tego segmentu było pojawienie się Fenixa, który rzucił wyzwanie Johnny’emu do walki o pas mistrzowski w następnym tygodniu. Nowy champion oczywiście przyjął je i już za tydzień czeka nas starcie Johnny Impact vs Fenix o mistrzostwo świata federacji Impact Wrestling.

» Podczas Bound For Glory, Eli Drake pomimo wielu spekulacji dotyczących m.in. Chrisa Jericho, zmierzył się ostatecznie z Jamesem Ellsworthem. Jak udało nam się dowiedzieć, pierwotne plany uwzględniały Joey’ego Janelę jako oponenta Drake’a. Federacja była nawet w stanie podpisać z nim kontrakt i stworzyć z tego dłuższy feud, natomiast w zeszłym miesiącu Janela doznał kontuzji kolana i jak się później okazało będzie on musiał pauzować przez długi okres czasu. Najprawdopodobniej zatem Joey zawita do Impact Wrestling dopiero w momencie, gdy wyleczy swoją kontuzję.