Talking Smack znika z anteny, Powrót byłej mistrzyni WWE Divas na SummerSlam?, Oświadczenie Austina Ariesa, Jeff Jarrett o planach GFW i wiele więcej…

» Od sierpnia zeszłego roku fani po każdym SmackDown Live mogli oglądać Talking Smack. Jak się jednak dzisiaj dowiedzieliśmy, program znika z anteny WWE Network. Federacja wydała następujący komunikat:

“Ciągle sprawdzamy linię programową WWE Network w oparciu o różne czynniki, w tym badania dotyczące oglądalności i abonentów. Talking Smack i RAW Talk będą miały miejsce po galach PPV, a we wtorki kontynuację będzie miał program 205 Live.”

» Spekuluje się, że na tegoroczne SummerSlam do akcji powróci była mistrzyni WWE Divas, a obecnie chociażby narzeczona Johna Ceny – Nikki Bella. Cieszycie się z jej powrotu?

» Austin Aries, który w zeszłym tygodniu pożegnał się z WWE napisał oficjalne oświadczenie w tej sprawie.

“Moje oficjalne oświadczenie na temat mojego odejścia z WWE. Dziękuję moim zwolennikom i krytykom. Ekscytujące wieści wkrótce.”

» Pomimo zawieszenia Alberto El Patrona przez Global Force Wrestling, ten został wyróżniony przy reklamie live eventu w Bridgeport, który odbędzie się 6 sierpnia.

“Gwiazdy Impact Wrestling takie jak Bobby Lashley, “The Pride of Mexico” Alberto El Patron, EC3 oraz wielu innych będzie można zobaczyć w Bridgeport, CT w niedzielę 6 sierpnia w ramach jednego z pierwszych live eventów odświeżonego Impact Wrestling.” – podała do informacji federacja.

» Jeff Jarrett na ostatniej konferencji przyznał zaś, że w 2018 roku dodane zostanie jeszcze jedno PPV. Prawdopodobnie będzie to Lockdown, choć nie jest to nic oficjalnego. Współzałożyciel GFW wie bowiem, że musi budować markę od nowa i nie będzie to szybka droga. Najpierw zaczynają od live eventów, jak wspomniał.

» Ostatni odcinek GFW Impact na POP TV pobił zaś kolejny rekord oglądalności w 2017 roku. Tygodniówkę obejrzało 374,000 widzów i jest to wzrost względem poprzedniego tygodnia o 8.4%.

» Na koniec przypominamy o dzisiejszym ogłoszeniu Q&A ze współzałożycielem i jedną z gwiazd Maniac Zone Wrestling – Shadowem. Wydarzenie te będzie miało miejsce już 20 lipca o godz. 19:00. Pytania do Shadowa możecie przesyłać na nasz adres e-mail: mywrestling2015@gmail.com – nasz gość zadeklarował, że odpowie na każde!