Czwarta rocznica powstania WWE Network, Nowy “Non-PG” tatuaż Paige, Urodziny Rica Flaira i Marii Kanellis, Zawodnicy WWE odwiedzili fabrykę zabawek

» Minęły już cztery lata od uruchomienia usługi WWE Network. W przeciągu czterech lat usługa dotarła do ponad 180 krajów na całym świecie, gromadząc prawie półtora miliona aktywnych ( a co najważniejsze płacących ) subskrybentów. Z perspektywy czasu jest to prawdopodobnie najlepsza inwestycja tej federacji od wielu lat.

» Arysta Earl Funk pochwalił się na swoim instagramie, że wykonał nowy tatuaż dla Paige. Co ciekawe jest to tatuaż z serii tzw. non PG, co może się nie spodobać oficjelom WWE, ponieważ zawodniczka pojawia się na tygodniówkach.

» WWE Hall of Famer Ric Flair obchodzi dzisiaj 69 urodziny wraz z Marią Kanellis, która obchodzi 36 rocznicę urodzin. Życzymy wszystkiego najlepszego!

» Zawodnicy WWE Braun Strowman, Sheamus i Cesaro odwiedzili siedzibę firmy zajmującej się produkcją figurek i akcesoriów związanych z WWE. W sieci pojawiło się dużo zdjęć i filmów z tej wycieczki, lecz nam zdecydowanie do gustu przypadł ten z monstrualną zjeżdżalnią, która pasuje nawet na Brauna! 🙂