SPOILERY! Big E oficjalnie powraca do ringu na SmackDown, Nowi mistrzowie na Monday Night RAW?, Kontuzja gwiazdy na RAW?

» Federacja World Wrestling Entertainment poinformowała, że na dzisiejszym SmackDown Live w Golden 1 Center w Sacramento do ringu powróci członek The New Day, czyli Big E. WWE ogłosiło również, że The New Day w składzie (Big E, Xavier Woods i WWE Champion Kofi Kingston) zmierzą się w Kevinem Owensem, Samim Zaynem i Dolphem Zigglerem. Warto przypomnieć, że Big E przeszedł operację kolana w celu naprawienia rozdartej łąkotki. Miała ona miejsce po WrestleManii 35, a następnie pojawił się 21 maja na odcinku SmackDown Live. Big E pojawił się także w Arabii Saudyjskiej na evencie WWE PPV Super ShowDown, ale nie wystąpił na ringu razem z Xavierem Woodsem bądź mistrzem WWE.

» Na wczorajszym odcinku Monday Night RAW, The Revival (Scott Dawson i Dash Wilder) pokonali The Usos oraz Curta Hawkinsa i Zacka Rydera, dzięki czemu zostali nowymi RAW Tag Team Champions. Jest to drugie panowanie The Revival z tytułami mistrzowskimi RAW Tag Team. Warto także przypomnieć, że ówcześni mistrzowie, czyli Zack Ryder i Curt Hawkins zdobyli tytuły na WrestleManii 35 pokonując The Revival w kickoffie poprzedzającym główną galę. Poniżej znajdują się zdjęcia z walki z udziałem trzech drużyn tag teamowych:

» WWE Superstar Cesaro najprawdopodobniej nabawił się urazu podczas wczorajszej konfrontacji z Ricochetem na Monday Night RAW. Kontuzja nastąpiła pod koniec sześcioosobowego tag team matchu, w którym udział wzięli także Braun Strowman, The Miz, Bobby Lashley oraz WWE United States Champion Samoa Joe. Cesaro niefortunnie upadł po suicide dive w wykonaniu Ricocheta po za ringiem. Tuż po walce wrestler z Europy został opatrzony przez służby medyczne, ale musimy poczekać trochę na dalsze informacje odnośnie stanu zdrowia Cesaro. Miejmy nadzieję, że nie jest to nic poważnego i będzie mógł bez problemu powrócić na ring.