SPOILER! Wielki reunion stajni na RAW, Potencjalne mistrzowskie rywalizacje

WWE Women Mia Yim zaoferowała kwotę 20 dolarów członkom The New Day za wyeliminowanie gwiazdy RAW Sheltona Benjamina.

W życiu prywatnym Shelton oraz Mia są dobrymi przyjaciółmi przez co często wyśmiewają się nawzajem w mediach społecznościowych.

The New Day vs Hurt Business…. Kocham to! Kto chce wziąć 20 dolarów za Sheltona? @WWEBigE @AustinCreedWins @TrueKofi.

Na poniedziałkowym Monday Night RAW byliśmy świadkami reunionu z udziałem członków The Hurt Business (Shelton Benjamin, Cedric Alexander i Bobby Lashley). Wspomniana dwójka pojawiła się podczas rywalizacji Lashleya z Big E o WWE Championship. Następnie byliśmy świadkami brawlu z udziałem członków The Hurt Business i The New Day, co doprowadziło do Steel Cage Matchu. W tej stypulacji obecny mistrz WWE pokonał pretendenta, czyli Bobby’ego Lashleya zachowując cenne mistrzostwo.

Wiele wskazuje na to, że w najbliższym czasie Bobby Lashley skupi się na rywalizacji z WWE Hall of Famerem Billem Goldbergiem, co doprowadzi do rywalizacji wrestlerów podczas gali WWE Crown Jewel.

Według zagranicznych mediów WWE Champion Big E ma rozpocząć rywalizację z Drew McIntyre, którego przyszłość wisi na włosku. Nie wiadomo, czy wrestler ze Szkocji pozostanie na RAW czy znajdzie się na SmackDown.