SPOILER! Czy poznaliśmy nowego ROH World Television Championa?

Podczas weekendowego tapingu ROH TV odbył się ROH World Television Championship Match. Ówczesny mistrz Dragon Lee został pokonany przez Daltona Castle i po 133 dniach poznaliśmy nowego championa.

Odcinek ROH TV zostanie wyemitowany w poniedziałek na FITE. Warto dodać, że Dalton Castle w przeszłości posiadał takie mistrzostwa, jak: ROH World Championship, ROH World Six Man Tag Team Championship (z The Boys 1 i 2).
Wiele wskazuje na to, że ROH World TV Championship będzie bronione podczas gali Final Battle, która odbędzie się 11 grudnia. W tym momencie w karcie wspomnianego PPV znajdują się cztery pojedynki.

W lipcu ROH World Six-Man Tag Team Champion Shane Taylor udzielił wywiadu dla Wrestling Inc. Daily, w którym wypowiedział się na temat ewolucji Castle’a w ROH:

Bez względu na dziwactwa, maniery, aurę w pewnym sensie zniechęca Cię do refleksji. On nie jest tym głupkowatym facetem. Gdy na niego spojrzysz, zauważysz jednego z najlepszych wykonawców/sportowców w firmie. Udowodnił to zostając ROH World Championem. On dotarł na sam szczyt tej wielkiej układanki i nie chce z niej zejść.