Czy Ric Flair dołączy do All Elite Wrestling?, Big E komentuje konflikt Becky Lynch z Charlotte

» WWE Hall of Famer Ric Flair za pośrednictwem Twittera opublikował wpis, w którym zasugerował AEW, że jeżeli chcą zwiększyć swoje zasięgi to powinni wprowadzić go razem z CM Punkiem do telewizji i pozwolić im “spędzić trochę czasu” za mikrofonem.

Nigdy nie zapomnisz tego momentu. Znów możemy tworzyć historię, bracie! Jeśli chcesz otrzymać rating, porozmawiajmy przez dziesięć minut! @AEW @CMPunk.

Niektórzy fani zaczęli spekulować na temat przyszłości Flaira, który jakiś czas temu zakończył współpracę z WWE. Jak się okazało prezes firmy Vince McMahon nie miał wpływu na decyzję podjętą przez wielokrotnego mistrza.

Dobra zabawa i dzielenie się wspomnieniami nie oznacza, że szukał pracy! Opuściłem jedną świetną firmę, ale nie z powodu Vince’a McMahona! Nie zamierzam pracować dla kolejnego świetnego pracodawcy, nie z powodu Tony’ego Khana! To takie proste.

W sierpniu pojawiły się informacje dotyczące nawiązania współpracy pomiędzy AEW, a Flairem. Utytułowany wrestler zaprzeczył tym spekulacjom:

Mogę Ci to powiedzieć, że ludzie zaczęli plotkować. Nie zamierzam reagować na plotki – nie ma takiej potrzeby. Ja i Tony jesteśmy przyjaciółmi, ale nie usłyszałem od niego żadnego słowa. Jeśli Cię poprosi, powiedz mu że jestem w pobliżu hahaha.

» WWE Champion Big E udzielił wywiadu dla BT Sport w celu promowania nadchodzącego pojedynku z Romanem Reignsem. W trakcie wywiadu wrestler WWE wypowiedział się na temat konfliktu Becky Lynch z Charlotte Flair.

Delikatnie mówiąc były najlepszymi przyjaciółkami, świetnymi i twardymi kobietami, ale coś poszło nie tak. Powiem tylko tyle, że pod koniec dnia będę bardzo zajęty, ale nie na tyle, aby nie rzucić okiem na rywalizację Becky z Charlotte.

WWE Champion Big E przygotowuje się do wielkiej rywalizacji z WWE Universal Championem Romanem Reignsem, do której dojdzie podczas gali PPV Survivor Series w Barclays Center. Natomiast WWE RAW Women’s Champion Becky Lynch zmierzy się ze SmackDown Women’s Champion Charlotte.

W ciągu ostatniego miesiącu do internetu wrzucono materiał wideo prezentujący kłótnię pomiędzy wspomnianymi wrestlerkami. Panie na pieńku mają ze sobą od 2018 roku, kiedy Charlotte nie mogła pogodzić się z ówczesną pozycją wrestlerki z Europy.