SPOILER! Była gwiazda ROH & NJPW debiutuje na AEW Dynamite

W ostatnim czasie pojawiło się sporo informacji dotyczących przyszłości House of Black. Jak się okazało w trakcie najnowszego odcinka AEW Dynamite, Malakai Black zaprezentował swojego nowego sojusznika, byłego wrestlera ROH & NJPW, Brody’ego Kinga, z którym na scenie niezależnej współpracuje od wielu lat.

Do wspomnianego debiutu doszło w momencie, kiedy Penta El Cero Miedo pokonał Matta Hardy’ego, a następnie wyzwał Blacka do walki. Po tym ogłoszeniu światły całkowicie zgasły, a po włączeniu na ringu obecny był już były wrestler WWE. Najpierw zaatakował Alexa Marveza, a następnie Pentę, któremu na ratunek przybyli The Varsity Blondes Brian Pillman Jr i Griff Garrison (od dłuższego czasu mają konflikt z Blackiem. Następnie na arenie pojawiły się chanty Brody King! Brody King!, co mogło świadczyć tylko o jednym. Brody King zadebiutował w ringu AEW detronizując trzy gwiazd AEW.

AEW Star CM Punk w jednym z wywiadów stwierdził, że jest idealny moment na wprowadzenie Brody’ego Kinga do AEW.

Myślę, że zawieszenie działalności przez ROH jest do bani. Chciałbym zobaczyć tutaj Brody’ego Kinga. W ROH jest tak wielu utalentowanych facetów. Nadszedł ekscytujący czas dla fanów wrestlingu.