Shawn Michaels ujawnia szczegóły segmentu z Triple H, The Revival wkrótce w AEW?

» Podczas najnowszego odcinka WWE SmackDown byliśmy świadkami segmentu z udziałem WWE COO Triple H. The Game świętował 25-letnią przygodę z wrestlingiem.

WWE Hall of Famer Shawn Michaels wypowiedział się na temat planów związanych z segmentem.

Rozpoczęło się od segmentu komediowego, ale jedynymi osobami, które o tym wiedziały, to: Hunter i Ja. Cały ten żart polegał na zdystansowaniu społeczeństwa. Wróciłem do domu po NXT, moja córka spojrzała na mnie i usłyszała takie słowa – Więc zostałem poddany kwarantannie, aby żart miał sens. Nie chcę mówić więcej, ale było bardzo wiele zabawnych kwestii, które nie pojawiły się. Powodem tego była niechęć kilku osób.

Shawn na zakończenie dodał, że za każdym razem, kiedy na ringu pojawia się z Hunterem to między nimi występuje chemia.

» The Revival nie są już częścią WWE, ale ich misja pozostaje taka sama. Chcą być najlepszą drużyną tag teamową na świecie. Istnieją spekulacje sugerujące, że w przyszłości będziemy oglądać Daxa i Casha w AEW. Wydaje się, że nie ma znaczenia dokąd pójdą, gdyż chcą być najlepsi na świecie.

Nie pozwolimy, aby jakikolwiek zespół nas przyćmił. Mając tyle pokory mogę stwierdzić, że na planecie nie ma nikogo lepszego od nas. Chcemy być najlepsi w historii.

Istnieje spora konkurencja. W AEW dywizja tag teamowa jest bardzo silna. Znajduje się tam kilka drużyn, które mogłyby rywalizować z “The Revival”.