Seth Rollins przerywa milczenie w sprawie ataku na RAW, NXT 2.0 zapowiada WarGames Advantage Ladder Match

» Dzień po ataku, do którego doszło podczas poniedziałkowego Monday Night RAW, Seth Rollins udzielił wywiadu dla TMZ.

Po tym, jak Seth został obalony przez mężczyznę były mistrz WWE unieruchomił swojego “przeciwnika” do momentu wkroczenia urzędników WWE oraz ochrony.

Stało się to bardzo szybko, więc zareagowałem instynktownie i miałem nadzieję, że ochrona pojawi się i wykona swoją pracę. Zrobili to bardzo szybko, więc próbowałem odłączyć się od tej sytuacji i pójść dalej. Mam nadzieję, że nikomu nic się nie stało.

Wiedziałem, że coś się wydarzy, ponieważ ten facet kręcił się przy barierkach. Nie doznałem żadnych poważnych obrażeń. Byłem bezpieczny i wszystko jest w porządku. Nie zamierzam teraz rozmawiać o tym, czy planuję wnieść oskarżenie za atak 24-letniego Elisaha Spencera.

» Federacja World Wrestling Entertainment potwierdziła, że podczas wtorkowego odcinka WWE NXT 2.0 go-home show for WarGames otrzymamy WarGames Advantage Ladder Match.

We wspomnianej rywalizacji Kay Lee Ray zmierzy się z Dakotą Kai, a zwyciężczyni uzyska przewagę swojej drużyny podczas Women’s WarGames Matchu.

Na najbliższym TakeOver spod szyldu NXT 2.0 czeka nas rywalizacja z udziałem dwóch drużyn. Team Gonzalez (Raquel Gonzalez, Io Shirai, Cora Jade, Kay Lee Ray) vs. Team Kai (Dakota Kai, NXT Women’s Champion Mandy Rose, NXT Women’s Tag Team Champions Gigi Dolin & Jacy Jayne).

WWE zapowiedziało również Joe Gacy’s All-Inclusive Invitational, co będzie rozgrzewką dla doświadczonego wrestlera, który przygotowuje się do rywalizacji z NXT Cruiserweight Championem Roderickiem Strongiem podczas WarGames. Na obecną chwilę nie wiadomo, jak będzie wyglądał All-Inclusive Invitational, ale ten rodzaj open challengów prezentował na scenie niezależnej.