Alexa Bliss: Nie dajcie się nabrać na fałszywe konta, Gerald Brisco wyjawia, czy JBL jest złym facetem

» Była WWE RAW Women’s Champion Alexa Bliss za pośrednictwem portali społecznościowych poprosiła fanów wrestlingu o to, aby nie dali się nabrać na fałszywe profile podszywające się pod nią.

Dla tych, którzy myślą, że rozmawiali ze mną na moim prywatnym koncie lub hangoucie Google lub w jakiejkolwiek innej formie komunikacji – To nie byłam ja. To ktoś podszywający się pode mnie. Nie lubię, ale muszę to znowu powtórzyć 🤦🏼‍♀️ . To moje jedyne aktywne konto i mam tylko 1 na IG.

Na początku roku Alexa Bliss była prześladowana przez jednego z użytkowników Twittera, który sugerować, że powinna zerwać ze swoim narzeczonym, Ryanem Cabrerą, ponieważ wybiera się do jej mieszkania. Alexa po raz ostatni w telewizji WWE pojawiła się podczas gali Extreme Rules, gdzie rywalizowała z Charlotte Flair. Portal PWInsider.com poinformował, że doświadczona wrestlerka poprosiła federację WWE o urlop, ponieważ ma zamiar poddać się operacji zatok.

» Gerald Brisco wystąpił w ostatnim odcinku Busted Open Radio. W trakcie podcastu wypowiedział się na temat JBL’a, który według niego nie przypomina prawdziwego łobuza, za którego się uważa.

ZOBACZ TAKŻE >>> Licytujemy dla Oliwki!

JBL jest jednym z tych zabawnych facetów. John w pewnym sensie kwalifikuje się do kategorii drobnych łobuzów i tak dalej. W życiu prywatnym jest bardzo życzliwym facetem i nie wydaje mi się, abym kogoś takiego drugiego spotkał. To, co robił w rugby, przeniósł na wyspę Burmudy. Założył tam własną ligę i kształtował chłopaków, którzy swoją przygodę z tym sportem rozpoczynali, kiedy byli dziećmi, a teraz są dorosłymi facetami i grają w najwyższej lidze.

Następnie udał się do Memphis i razem z tamtejszymi dzieciakami zbiera fundusze. W ubiegłym roku zakupił ponad 500 komputerów dla dzieci ze śródmieścia, którzy mieli zdalne nauczanie. Niestety nie wszystkie dzieci mają dostęp do najwyższej jakości sprzętów elektronicznych. Dzięki swojej zdolności upewnił się, że każdy z dzieciaków będzie mógł się uczyć. Wszyscy dla niego są na równym poziomie. John jest cudowną osobą. Jesteśmy pozytywnymi facetami, ale kiedy poznasz Johna zobaczysz, że ma dobre serce.