Licytujemy dla Oliwki!

W sierpniu br. 14-letnia Oliwka została potrącona przez pociąg. Lekarze długo walczyli o jej życie i na szczęście udało się, jednak w wyniku wypadku, Oliwka doznała rozległych urazów głowy i twarzy. Amputowano jej także prawą rękę. Wszystko to powoduje, że potrzebna jest pomoc, która pozwoli uzbierać środki na skomplikowaną i długotrwałą rehabilitację.

https://zrzutka.pl/pomoc-dla-oliwki

Również my jako środowisko wrestlingowe w Polsce dołączamy się do akcji. Już teraz na Facebookowej grupie – Licytacje dla Oliwki – możecie licytować Extra Zestaw dla każdego fana wrestlingu.

W skład kompletu wchodzi:

  • koszulka z autografami gwiazd Prime Time Wrestling, m.in. Chrisa Mastersa, Nicka Aldisa, Arkadiusza “Pana” Pawłowskiego, Tarasa, Nano Lopeza oraz Punchera
  • czarna, nowa koszulka z logiem PTW (rozmiar L)
  • smycze i gumowe opaski na rękę z logiem PTW
  • figurka Cody’ego Rhodesa wyprodukowana przez firmę Mattel
  • autografy byłej WWE Divas Champion AJ Lee oraz obecnego WWE Championa Big E złożone w 2012 roku podczas gali w Ergo Arenie

https://www.facebook.com/groups/1262202327525455/posts/1305079946571026/

Z tej okazji chcielibyśmy serdecznie podziękować Prime Time Wrestling za przekazanie swoich gadżetów. A Was gorąco zachęcamy do brania udziału w licytacji! Zakończenie planowane na 27 listopada, godz. 20:00!