WWE RAW 22.11.2021: Raport

Czerwony brand zwyciężył bezpośrednie starcie ze swoim niebieskim odpowiednikiem na Survivor Sereies w stosunku 5-2. Jak poszczególne triumfy wpłynęły na zawodników? Kto skradł złote jajko z biura Vinca McMahona? Zapraszamy do przeczytania raport z RAW.

Galę otworzył segment z udziałem właściciela WWE, Adama Pearca oraz Sony Deville. Wspólnie stwierdzili, iż złodziej musiał być wśród uczestników Survivor Series PPV, więc na dzisiejszym RAW wystąpią gwiazdy obu brandów.

Match #1

Riddle vs Dolph Ziggler

Zwycięzca: Riddle

Po walce Becky Lynch wygłosiła kilka zdań w ringu. Potwierdziła swoją heelową postać, stwierdzając, że fani powinni wiwatować jej po ostatniej wygranej, lecz nikt by się nie przejął faktem, jakby nie wyszła z ringu bez szwanku.

Match #2

Bianca Belair vs Tamina

Zwyciężczyni: Bianca Belair

Kolejny segment otworzył Seth Rollins, który opowiadał o tym, że został ostatnim niewyeliminowanym zawodnikiem, który doprowadził RAW do zwycięstwa. Dodał, że całe zwycięstwo można zadedykować wyłącznie jemu, gdyż reszta została wyeliminowana. Słowne uderzenia wymierzył również bezpośrednio w Kevina Owensa, który nie przystąpił do walki oraz Bobbyego Lashleya, który dał się wyliczyć poza ringiem. W monologu przeszkodził mu Finn Balor, którego w niedzielę wyeliminował Sheamus. Walka pomiędzy panami była awizowana na dzisiejszą galę, lecz skończyło się wszytsko na bójce, z której zwycięsko wyszedł Rollins, wykańczając przeciwnika swoją akcją kończącą.

Tag Team Match #3

The Street Profits vs AJ Styles & Omos

Zwycięzcy: AJ Styles & Omos via DQ

WWE Women’s Tag Team Championship Match #4

Rhea Ripley & Nikki A.S.H (c) vs Queen Zelina & Carmella

Zwyciężczynie i nowe mistrzynie: Queen Zelina & Carmella

24/7 Championship Match #5

Cedric Alexander vs Reggie (c)

Zwycięzca i nowy mistrz: Cedric Alexander

Po zakończeniu walki do ringu wbiegło wielu zawodników z zaplecza w tym Dana Brooke, która przypięła nowego mistrza, zostając nowym mistrzem. Reszta rosteru nie odważyło się zabrać pasa Danie.

Handicap Match #6

Rey & Dominik Mysterio vs Bobby Lashley

Zwycięzca: Bobby Lashley

Następnie Open Challenge otworzył Damien Priest. Odpowiedział na niego Apollo Crews. Przerwał mu jednak Sami Zayn, który stwierdził, że został okradziony z walki o pas WWE i chce zmierzyć się o mistrzostwo Stanów Zjednoczonych. Apollo przyjął tą propozycję bez zawahania.

WWE United States Championship Match #7

Damien Priest (c) vs Sami Zayn

Zwycięzca: Damien Priest

Podczas gali została wyjaśniona zagadka skradzionego jajka. Czynu tego dokonał Austin Theory. W zamian dostał szansę walki o mistrzostwo WWE. Jeśli drogi czytelniku nie widzisz w tym sensu, nie jesteś sam. Podczas walki obok ringu zasiedli Seth Rollins, który również ma zagwarantowaną walkę o pas WWE oraz Kevin Owens.

WWE Championship Match #8

Big E (c) vs Austin Theory

Zwycięzca: Big E

Pod koniec walki Rollins wdał się w słowną przepychankę z Owensem. Nie zauważyli, że Big E zakończył walkę. Wówczas mistrz WWE pogodził obu panów. W ringu próbował zaatakować Owensa, lecz ten uciekł. Seth próbował zaatakować od tyłu mistrza WWE, lecz ten skontrował i wykonał big ending.