Seth Rollins o rozpadzie The Shield, Drew Gulak pretendentem do Cruiserweight Title?, Triple H dziękuje lekarzom za pomoc

» We wcześniejszych newsach informowaliśmy Was, że w niedzielę podczas live eventu WWE w Moline odbędzie się ostatnie starcie z udziałem członków The Shield(Roman Reigns, Seth Rollins i Dean Ambrose). Ich przeciwnikami będą Drew McIntyre, Baron Corbin oraz Bobby Lashley. Seth za pośrednictwem Twittera wypowiedział się na temat nadchodzącego weekendu:

“Jestem bardzo podekscytowany tym weekendem. Jeszcze raz zabrałem mój czarny strój z moimi chłopcami. Ostatnio mieliśmy dużo ostatnich pojedynków, ale teraz naprawdę jest koniec”.

» Federacja World Wrestling Entertainment poinformowała, że podczas przyszłotygodniowego odcinka WWE 205 Live odbędzie się starcie z udziałem Drew Gulaka oraz Humberto Carrillo. W internecie pojawiły się plotki sugerujące, że zwycięzca tej walki zostanie pretendentem do WWE Cruiserweight Championship.

» WWE COO Triple H za pośrednictwem Twittera podziękował takim osobom jak: Dr. Jeff Dugas, Dr. Kevin Wilk, Joe DeFranco’s Gym za pomoc w powrocie do pełnej sprawności po urazie, przez który jest starcie z Batistą na WrestleManii 35 wisiało na włosku. Warto przypomnieć, że Hunter pokonał swojego przyjaciela w No Holds Barred Matchu.