Różnica między NXT i głównym rosterem WWE, Sonjay Dutt o powrocie do Impact Wrestling, Powrót The Shield?

» Portal The Wrestling Observer Newsletter donosi, że różnica między wejściówkami gwiazd w NXT, a głównym rosterze jest taka, że zarówno na RAW jak i SmackDown osobami odpowiedzialnymi za tę czynność są Kevin Dunn oraz Vince McMahon natomiast w NXT główną władzę sprawuje Triple H. Dowodem tego może być długo wyczekiwany debiut Shinsuke Nakamury w głównym rosterze, gdzie jego wejście zostało troszkę zmienione.

» Impact Wrestling star Sonjay Dutt udzielił wywiadu dla The Fan Garage, w którym wypowiedział się na temat powrotu do Impact Wrestling:

”To wszystko zostało dopracowane w stu procentach. Czas jest odpowiedni. Firma jest w fazie przejściowej, a Jeff Jarrett wykonuje bardzo dobrą robotę. Znamy się prawie od ponad 15 lat i myślę, że dobrze nam się ze sobą współpracowało w przeszłości. Jednak zanim trafiłem do Impact Wrestling to Jeff zadzwonił do mnie i opisał dokładnie co dzieje się w federacji, a także wspomniał o korzyściach jakie mogą płynąć ze współpracy, więc nie zwlekałem długo i się zgodziłem”.

» Podczas ostatniego live eventu WWE, który odbył się w Alexandrii byliśmy świadkami starcia tag teamowego, w którym byli członkowie The Shield, czyli Seth Rollins i Dean Ambrose pokonali Samoa Joe i The Miza. Poniżej przedstawiamy pozostałe wyniki:

Heath Slater, Rhyno i Kalisto def. Titus O’Neil, Curt Hawkins i Curtis Axel

Neville def. Austin Aries i zachował Cruiserweight Championship

Sasha Banks, Mickie James i Dana Brooke def. Alexa Bliss, Nia Jax i Emma

Apollo Crews def. Elias Samson

Cesaro i Sheamus def. Enzo& Big Cass oraz Luke Gallows i Karl Anderson dzięki czemu zachowali Tag Team Championships

Roman Reigns def. Bray Wyatt