Sonjay Dutt o roli Jeffa Jarretta, Podziękowania Omegi i Okady, Kongo Kong o Laurel Van Ness, Renee Young odchodzi z Total Divas

» Impact Wrestling star Sonjay Dutt udzielił wywiadu dla The Fan Garage, w którym wypowiedział się na temat roli Jeffa Jarretta w Impact Wrestling:

”Jest on bardzo istotną postacią w Impact Wrestling. Chyba podjął najważniejszą decyzję w swoim życiu. Jego dokonania mówią same za siebie i mieć takiego człowieka w swojej drużynie jest czymś wyjątkowym jak gwiazdka z nieba. Jeff jest kompetentnym pracownikiem i stara się robić to co najlepiej potrafi. Jeff dba o dobro Impact Wrestling”.

» Zarówno Kenny Omega jak i Kazuchika Okada podziękowali sobie za stoczenie 60-minutowego pojedynku podczas wczorajszej gali New Japan Pro Wrestling Dominion:

» Impact Wrestling Star Kongo Kong wystąpił gościnnie w podcaście The Roman Show, w którym wypowiedział się na temat chemii między nim, a Laurel Van Ness:

”Czuję, że jest to coś naturalnego. Coś w stylu chemii z filmów science fiction. Uwielbiam ten stan. Chemia jest czymś bardzo ważnym. Bez niej ciężko jest stworzyć coś ciekawego w naszej branży jednak mimo wszystko w ostatnim czasie coraz mnie mówi się o chemii między zawodnikami”.

» Renee Young za pośrednictwem Twittera poinformowała o tym, że nie pojawi się w kolejnym sezonie programu WWE Total Divas, który opiera się na opowiadaniu losów bohaterów największej federacji na świecie: