Seth Rollins do The Rocka: Powinieneś wrócić do Hollywood

Promo Triple H’a rozpoczęło najnowszy odcinek SmackDown. Zapewnił w nim, że to Cody Rhodes zmierzy się z Romanem Reignsem na WrestleManii 40 a stawką ich starcia będzie Undisputed WWE Universal Championship.

Triple H przekazał, że to on a nie The Rock podejmuje w WWE ostateczne decyzje. Stwierdził, że niektórym może się to nie podobać, ale w ostatecznym rozrachunku nie ma to żadnego znaczenia.

Podobnego zdania, co Hunter jest Seth Rollins. Udzielając wywiadu dla Sports Illustrated, World Heavyweight Champion poprosił The Rocka, aby powrócił do Hollywood.

Dorastałem oglądając The Rocka i myślę, że jest fantastycznym facetem, ale WWE ma dobrą passę i możemy ją kontynuować bez Dwayne’a Johnsona. Bardzo mi się podoba, że jest tutaj i wnosi swój hollywoodzki styl, to całkiem miłe. Więc jeśli chce się pojawić i zrobić swoje, ok, ale chcę żeby wiedział, iż to teraz moje miejsce. Jestem World Heavyweight Championem, a to mój czas, moja WrestleMania i moje show. Proszę rób swoje, podnieś brew, powiedz kilka słów, a potem wracaj kręcić filmy i zarabiać pieniądze. Po prostu chce abyś wiedział, kogo to dom.

Czy na WrestleManii będziemy świadkami starcia z udziałem Setha Rollinsa oraz The Rocka? Kto wie.


 Obserwuj nas na: twitter.com/MyWrestling2015
 Śledź nas na: facebook.com/mywrestlingpl