https://www.youtube.com/watch?app=desktop&v=vP2yLKia0cY

Seth Rollins: Mistrzostwo WWE straciło wiarygodność przez Romana Reignsa

Roman Reigns zdobywając WWE Championship stał się twarzą federacji wrestlingowej pokonując niemalże każdą przeszkodę.

The Tribal Chief kontynuuje jednej z najdłuższych title reignów, co sprawia, iż pojawia się wielu wykonawców, którzy chcą odebrać mu dzierżone mistrzostwo.

Seth Rollins wystąpił w programie Rich Eisen Show, gdzie wypowiedział się na temat rywalizacji z Codym Rhodesem na WrestleManii. W dodatku dał jasno do zrozumienia, że Roman Reigns zrujnował postrzeganie WWE Championship.

Rywalizacja z Codym Rhodesem na WrestleManii 40.

Powiedziałem: Cody Rhodes przyjdź i spróbuj zdobyć World Heavyweight Championship. Rozumiem Cody’ego Rhodesa, jednego z najlepszych wrestlerów w WWE. Musi dokończyć tę historię. On chce WWE Championship. To tytuł, którego nie zdobył jego nieżyjący ojciec American Dream Dusty Rhodes. Chce wypełnić to przeznaczenie, rozumiem, ale to mistrzostwo nie znaczy już tak wiele, co kiedyś.

Roman zniszczył mistrzostwo WWE.

Roman Reigns zrujnował WWE Championship. Moje mistrzostwo jest najbardziej prestiżowym tytułem w całej naszej branży. Przez ostatni rok ciężko pracowałem, więc na WrestleManii chcę sprawdzić się z najlepszymi. Najlepszy jest zwycięzca Royal Rumble, Cody Rhodes. To jest to czego chcę.

Dlaczego Roman zniszczył prestiż WWE Title?

Cóż, posłuchaj Roman Reigns… pracuje według własnego harmonogramu, więc uważa że to sprawia, iż jego tytuł jest ważniejszy. Problem polega na tym, że Roman nie jest obecny, co oznacza iż nie ma tutaj jego mistrzostwa. To z kolei oznacza szklany sufit….. To hollywoodzki tytuł. Nie chcę go poniżyć, ponieważ jestem World Heavyweight Championem, a w przeszłości byłem mistrzem WWE i zabierałem je wszędzie. Broniłem tego mistrzostwa w wielu miejscach. Upewniałem się, że będę na RAW, SmackDown i dawałem szansę każdemu, kto na nią zasłużył.


 Obserwuj nas na: twitter.com/MyWrestling2015
 Śledź nas na: facebook.com/mywrestlingpl