https://www.youtube.com/watch?app=desktop&v=vUhKYrRpNoc

The Rock: To będzie najlepszy main event w historii WrestleManii

The Rock oraz Roman Reigns mieli się zmierzyć podczas WrestleManii 39, ale ze względu na napięty harmonogram gwiazdora Hollywood plany zostały nieco opóźnione.

The Great One zdecydował, że wystąpi na tegorocznej WrestleManii, co wywołało wielki szum wśród fanów wrestlingu oraz mediach społecznościowych. Jak wiecie tegorocznym zwycięzcą Royal Rumble Matchu na Royal Rumble został Cody Rhodes i to on miał dokończyć historię z The Tribal Chiefem na największej ze scen. Niestety (dla wielu fanów) Cody oddał swoje miejsce The Rockowi, który pierwotnie miał zawalczyć z The Head of The Table na Premium Live Evencie w Arabii Saudyjskiej.

Dave Meltzer w Wrestling Observer Radio zauważył, że The Rock zdecydował się na występ podczas WrestleManii 40, zamiast w Arabii Saudyjskiej.

Dwayne chciał, aby doszło do tego na WrestleManii. Są ludzie, którzy uważali, że doskonale sprawdziłby się w innym programie. Znam ludzi, którzy zasugerowali, że Dwayne miał pojawić się w Arabii Saudyjskiej, a Cody na WrestleManii, ale The Rock wybrał WrestleManię, więc to jego walkę z Romanem zobaczymy na największej ze scen.

The Rock wystąpił w Pat McAfee show, gdzie ujawnił, dlaczego to on powinien zmierzyć się z Romanem Reignsem na WrestleManii.

W ostatecznym rozrachunku ja to wiem, ty to wiesz i wszyscy to wiedzą. Roman również o tym wie, Cody tak samo, jak i jego fani. The Rock vs Roman Reigns będzie to największy main event w historii #WrestleMania i na tym zakończę.

The Rock potwierdził, że weźmie udział w tegorocznej WrestleManii i już rozpoczął trening przygotowujący go do powrotu na ring.


 Obserwuj nas na: twitter.com/MyWrestling2015
 Śledź nas na: facebook.com/mywrestlingpl