Triple H z wiadomością do The Rocka. Elimination Chamber wyłoni przeciwnika Rollinsa na WrestleManię

Promo Triple H’a rozpoczęło najnowszy odcinek SmackDown. Zapewnił w nim, że to Cody Rhodes zmierzy się z Romanem Reignsem na WrestleManii 40 a stawką ich starcia będzie Undisputed WWE Universal Championship. Triple H przekazał, że to on a nie The Rock podejmuje w WWE ostateczne decyzje. Stwierdził, że niektórym może się to nie podobać, ale w ostatecznym rozrachunku nie ma to żadnego znaczenia.

Ważną informację do przekazania miał również Nick Aldis. Poinformował on fanów, że rywal Setha Rollinsa na WrestleManię zostanie wyłoniony podczas Elimination Chamber, które odbędzie się już za dwa tygodnie w Australii. O sześć miejsc w tytułowym meczu wcześniej zawalczą: Randy Orton, Bronson Reed, Kevin Owens, Logan Paul, AJ Styles, The Miz, Bobby Lashley, Ivar, Drew McIntyre, Sami Zayn, Dominik Mysterio oraz LA Knight.

Tak obecnie prezentuje się karta walk nadchodzącej WrestleManii 40:

  • Roman Reigns vs Cody Rhodes o Undisputed WWE Universal Championship
  • Seth Rollins vs zwycięzca Elimination Chamber o WWE World Heavyweight Championship
  • Rhea Ripley vs zwyciężczyni kobiecego Elimination Chamber o WWE Women’s World Championship
  • IYO SKY vs Bayley o WWE Women’s Championship

Wydarzenia z udziałem gwiazd IMPACT, AEW czy PTW możecie obejrzeć teraz na platformie DAZN klikając w link znajdujący się obok https://prf.hn/click/camref:1101ltZ2n, za jedyne 39,99 złotych miesięcznie. Ofertę DAZN prezentujemy w związku z naszą współpracą z tą firmą.


 Obserwuj nas na: twitter.com/MyWrestling2015
 Śledź nas na: facebook.com/mywrestlingpl