Sensacyjna zmiana mistrza, kontuzja panującej mistrzyni, zmiany w walkach na Survivor Series, Potencjalna Road to Wrestlemania, zapowiedź walki na NXT, Main Event gali ROH Final Battle

(ARTYKUŁ ZAWIERA SPOILERY)!

» Na ostatnim SmackDown doszło do starcia pomiędzy AJ Stylesem i Danielem Bryanem, a na szali postawione zostało WWE Championship. Sensacyjnie starcie wygrał ten drugi przerywając tym samym panowanie Stylesa, które trwało 371 dni. AJ bronił tytułu 15 razy. Po walce jednak Bryan zaatakował byłego mistrza przechodząc tym samym swój heel turn. Na Survivor Series zobaczymy więc starcie Brock Lesnar VS Daniel Bryan.

» Jak wiemy na poprzednim odcinku RAW miała miejsce inwazja kobiet z niebieskiej tygodniówki. Podczas niej Nia Jax złamała nos obecnie panującej SmackDown Women’s Champion Becky Lynch. Następnego dnia WWE ogłosiło, że na Survivor Series zamiast Becky, w walce z Rondą Rousey zobaczymy Charlotte Flair. Krążą jednak plotki o tym, jakoby z powodu ogromnego oburzenia fanów WWE planowało to starcie w pierwotnym składzie na Wrestlemanię 35. Podobno Becky Lynch, Ronda Rousey i Vince McMahon spotkali się, aby przedyskutować tę sprawę. Pasowałoby Wam takie rozwiązanie?

» Na następny odcinek NXT TV została zapowiedziana walka Matt Riddle VS Kassius Ohno. Myślicie, że w niedługim czasie Matt może pokusić się o tytuł pretendenta do NXT Championship?

» Survivor Series to ostatnia gala z Big Four w roku. Już w styczniu jednak odbędzie się Royal Rumble. Przedstawiamy wam potencjalny plan tego PPV, jaki krąży po Internecie. WWE rzekomo planuje, aby na TLC doszło do walki Baron Corbin VS Braun Strowman. Zwycięzcą ma być Braun. Następnie możliwe są dwie drogi wydarzeń. Pierwsza zakłada, że na Royal Rumble Lesnar znowu zawalczy ze Strowmanem, jednak tym razem to Monster Among Man wygra walkę i będzie panować jako WWE Universal Champion. Druga opcja mówi o powrocie do WWE The Rocka. Wtedy na RR Lesnar wygrałby z Braunem, a na największej ze scen Lesnar straciłby pas na rzecz właśnie The Rocka. Rewanż miałby się odbyć na gali w Arabii Saudyjskiej. Która z opcji bardziej Wam odpowiada?

» ROH potwierdziło informację, że walką wieczoru gali Final Battle będzie walka Cody Rhodes VS Jay Lethal o ROH World Championship.