NEWS: Reakcja Paige na zwiastun swojego filmu

GM WWE SmackDown Live Paige reaguje emocjonalnie na jej wydanie biograficznego filmu “Fighting With My Family”. Film dokumentuje Paige i jej zapaśniczą rodzinę, gdy przechodzą przez różne próby i udręki, aby odnieść sukces w branży zapaśniczej.

Paige wywołała emocjonalną reakcję na Twitterze, publikując zwiastun filmu, który dokumentuje jej styl życia w branży “zapaśniczej”. Film jest koprodukcją między WWE Films i studiem Film4, a Dwayne “The Rock” Johnson służy jako gwiazda i producent. W filmie występują Florence Pugh jako Saraya “Paige” Bevis, Jack Lowden jako Zac “Zodiac” Bevis, Nick Frost jako Patrick “Ricky Knight” Bevis i Lena Headey jako Julia “Sweet Saraya” Bevis.

Film: “Fighting with My Family” dokumentuje rodzinę Bevis / Knight, gdy walczą i pracują nad różnymi kwestiami, aby odnaleźć się w świecie zapasniczym. Film koncentruje się głównie na duecie brata i siostry, Paige i Zaka, którzy zaczynają swój rozwój w branży zapaśniczej. Tessa Blanchard z Impact Wrestling wciela się w rolę Paige w filmie, podczas gdy Thea Trinidad (WWE Zelina Vega) przedstawia jej AJ Lee.

“Fighting with my family ” zostanie wydana w Wielkiej Brytanii i Stanach Zjednoczonych 14 lutego 2019 roku.

Trailer Filmu mozecie zobaczyc tutaj :

https://youtu.be/7mqGp2gvTDM