Paige opowiada o byciu częścią SmackDown Live, Ronda Rousey wystąpi w O2 Arenie, Paul Heyman chwali członków Bullet Club

» Była WWE Divas Champion Paige wystąpiła w najnowszej edycji podcastu Edge’a oraz Christiana, w którym wypowiedziała się na temat bycia częścią SmackDown Live:

”To wszystko było tajemnicą, której oni nie chcieli zepsuć. Nawet mi nie powiedzieli, że będę pełniła funkcję GM SmackDown Live, tylko dowiedziałam się o przenosinach na niebieską tygodniówkę. W tym okresie sporo występowałam, więc byłam wyczerpana fizycznie oraz psychicznie, dlatego tym bardziej chciałem się dowiedzieć czegoś więcej w tej sprawie. Następnego dnia zjawiłam się na SmackDown, gdzie Road Dogg wraz z zespołem kreatywnych otoczyli mnie, więc pomyślałam sobie, że zostanę pobita. Jednak oni powiedzieli mi, że będę pełniła funkcję Generalnego Managera SmackDown Live. Bardzo mi się podoba obecnie pełniona funkcja w WWE”.

» Federacja World Wrestling Entertainment ogłosiła, że Ronda Rousey zadebiutuje w ringu O2 Arena w Londynie podczas specjalnego wydarzenia, które odbędzie się 29 sierpnia. Wkrótce pojawi się więcej informacji odnośnie live eventu, jednak już wiemy, że udział w nim wezmą również takie gwiazdy jak: WWE Intercontinental Champion Seth Rollins, Roman Reigns, Braun Strowman oraz Finn Balor.

» Paul Heyman za pośrednictwem Twittera pochwalił członków Bullet Club (Cody Rhodes, The Young Bucks) za przygotowanie eventu All In sprzedając bilety w niecałe 30 minut po tym, jak bilety trafiły do sprzedaży w zeszłą niedzielę: