Roman Reigns wychodzi poza skrypt na SmackDown, Ember Moon: Chce walki Ricochet vs Will Ospreay

» WWE Universal Champion Roman Reigns często wchodzi w interakcję z fanami, czego dowodem jest ostatni odcinek SmackDown. Na niebieskiej tygodniówce członkowie The Bloodline (The Usos i Roman Reigns) rozmawiali z Jarriusem „JJ” Robertsonem, który jest wielkim fanem produktu WWE. Warto przypomnieć, że był on uczestnikiem wielu programów WWE. W 2018 roku został wprowadzony do Hall of Fame. Niestety młody chłopiec zmaga się z licznymi problemami zdrowotnymi.

W poniżej zamieszczonym materiale wideo widzimy Romana Reignsa rozmawiającego z Robertsonem, który był bardzo podekscytowany spotkaniem z gwiazdami WWE.

» Była wrestlerka WWE Ember Moon pojawiła się na Highspots Superstore. W trakcie rozmowy doświadczona wrestlerka odpowiedziała na kilka pytań.

Z którymi wrestlerkami wciąż masz kontakt?

My (ja i Shotzi) stale ze sobą rozmawiamy. Jest jak moja siostra. Często rozmawiam z Lexi, Alexą Bliss, która jest moją drugą najlepszą przyjaciółką. Na pewno nie zrozumiałbyś tego, o czym rozmawiamy z Naomi hahaha.

Szczerze mówiąc staram się nadążać za tym, co się dzieje. Wszyscy wywarli ogromny wpływ na moje życie i szczerze mówiąc nie byłabym tym, kim jestem dzisiaj bez ich pomocy. Od czasu do czasu wymieniamy się wiadomościami z Xavierem.

Jaki pojedynek chciałabyś zobaczyć?

Czerpię przyjemność z bad wrestlingu. Ricochet vs Ospreay. Gdybym mogła stworzyć firmę wrestlingową to na pewno rozpoczęłabym od tej walki. Spotkałam ich podczas podczas wieloletniego pobytu w branży wrestlingowej. Ricochet to naprawdę miły facet i nie wydaje mi się, abym mogła teraz oglądać Five Dollar Wrestling hahaha.