Rey Mysterio:

Rey Mysterio: Nie ma planów na walkę ojca z synem, Vickie Guerrero o kulisach pracy z Andrade, Bianca Belair o nabytym doświadczeniu w WWE

» WWE Superstar Rey Mysterio w rozmowie dla Metro wyjawił, że potencjalne starcie z jego synem nie jest w planach oficjeli, co pierwotnie miało się wydarzył. Plany te zostały porzucone, ponieważ pojawiła się wyraźna chemia na linii ojciec-syn, dzięki czemu wrestlerzy zdobyli SmackDown Tag Team Titles.

Kiedy mój syn rozpoczął treningi w Performance Center rozmawialiśmy o tym. Im więcej czasu spędzaliśmy ze sobą zarówno na ringu, jak i poza nim dochodziliśmy do wniosku, iż takie rozwiązanie jest niepotrzebne. Połączenie w naszym wykonaniu jest bardzo piękne – ojciec i syn jako najlepsi przyjaciele. Na obecną chwilę nie rozważamy starcia ojca z synem, ponieważ wielkie momenty dopiero nadejdą.

Cieszymy się z tych wspaniałych momentów w naszej karierze wrestlingowej. Dla mnie to wielkie błogosławieństwo. Zanim przejdę na emeryturę mogę dzielić się wielkimi chwilami razem z moim synem. Myśl o walce 1 vs 1 została wyrzucona do śmietnika – zakończył Rey Mysterio.

W ubiegłym miesiącu na WrestleMania Backlash, Rey i Dominik pokonali Dolpha Zigglera i Roberta Roode’a odbierając im SmackDown Tag Team Titles.

» Vickie Guerrero gościnnie wystąpiła w podcaście It’s Our House, w którym wypowiedziała się na temat swojego klienta Andrade El Idolo. Były wrestler WWE podpisał kontrakt z federacją AEW, dzięki czemu możemy oglądać go na tygodniówce Dynamite.

Wiedziałam o dniu, w którym będę z nim pracować. Tony Khan podejmuje wszystkie decyzje w All Elite Wrestling i powiedział, że ma kogoś, z kim mogłabym się spotkać. Kiedy zobaczyłam Andrade byłam po prostu zachwycona. Jak dotąd nie miałam okazji spotkać go osobiście, więc mogliśmy usiąść, porozmawiać. On był takim uprzejmym dżentelmenem i skromnym facetem, więc od razu wiedziałam, że będziemy świetnie się bawić w All Elite Wrestling.

ZOBACZ TAKŻE >>> WWE Monday Night RAW 21 czerwca 2021 roku: Raport

Wiem, że jego potencjał nie został w pełni wykorzystany w WWE. To tylko moja osobista opinia, ponieważ w jednym programie jest zbyt wiele talentów, ale to problem z którym boryka się wiele federacji. Praca ze mną jest doskonałą szansą do świetnej zabawy. W AEW jest wielu wspaniałych wrestlerów, z którymi będzie mógł prowadzić niesamowite pojedynki – zakończyła Vickie.

» Podczas gali PPV Hell in A Cell, Bianca Belair z powodzeniem obroniła SmackDown Women’s Championship pokonując Bayley. Mistrzyni wystąpiła w WWE The Bump, gdzie wyraziła swoją opinię na temat nabytego doświadczenia podczas pracy w WWE.

Myślę, że zdobyłam potrzebne doświadczenie. Kiedy ludzie mówią o mnie twierdzą, że jestem nowicjuszką bez żadnego doświadczenia. W tym roku zdobyłam je – powiedziała Belair. Byłam na ringu z najlepszymi wrestlerkami. Wiesz tuż przed Royal Rumble przypięłam Bayley. Chyba bym skłamała gdybym powiedziała, że ten moment nie napędził mojej kariery. Następnie na WrestleManii w walce wieczoru stworzyłam wielkie widowisko z Sashą Banks. Wiem, że będąc sportowcem musisz ciężko trenować przez całe życie. Ja tego dokonałam w jeden rok. Kiedy tylko nadarzy się kolejna okazja, nie ucieknę… dodał kolejne doświadczenie do swojej listy. Wchodziłam do ringu z najlepszymi i wygrywałam z nimi.