Pomagajmy! – Zbiórka charytatywna dla Ani Hadryś

1

W przeszłości wiele razy jako MyWrestling wspieraliśmy przeróżne zbiórki charytatywne.

Zapewne większość z Was pamięta akcję dla Kamili Borkowskiej, czy Kamila Szyiki, które przez bardzo długi czas wspomagaliśmy, organizując liczne licytacje i pamiętny „Wrestlingowy Live Charytatywny”.

Tym razem przychodzimy do Was z prośbą o pomoc dla Ani Hadryś, która cierpi na bardzo rzadką chorobę, która w wielkim stopniu utrudnia jej normalne funkcjonowanie.

Cierpi ona na „lipodemię” – schorzenie, które powoduje, że jej nogi puchną, obcierają się aż do krwi i strasznie bolą. Ania od lat próbowała wielu sposobów, żeby zwalczyć swoje dolegliwości, ale nic nie pomagało. Po otrzymaniu diagnozy, że to lipodemia, dowiedziała się również, że poprzez leczenie i drenaże może tylko zaleczyć objawy, a wyeliminowanie ich na stałe wiąże się z drogą operacją, która w Polsce jest nierefundowana.

Niestety nie tylko nogi zostały zaatakowane przez tę bolesną chorobę, bo także ręce, które też wymagają zabiegu liposukcji. Na chwilę obecną choroba jest w drugim stadium, które stwarza ogromne zagrożenie dla zdrowia Ani, natomiast trzecie prowadzi już do kalectwa.

”Chcę żyć jak kiedyś. Chcę biegać, spacerować z przyjemnością, zakładać ubrania, które lubię, a przede wszystkim – żyć bez bólu”.

”Sama zawsze chętnie wspieram takie inicjatywy, ale nie sądziłam, że kiedykolwiek samej mi przyjdzie z niej skorzystać, co nadal jest dla mnie trudne… Będę dozgonnie wdzięczna za pomoc. Każda wpłata czy udostępnienie to dla mnie krok w stronę zdrowia i lepszego jutra”.

Jak widzicie pomoc potrzebna jest od zaraz i liczy się każda, nawet najdrobniejsza pomoc. Wiemy, że polskie środowisko wrestlingowe w takich sprawach nigdy nie zawodzi, więc bardzo liczymy, że i tym razem nasze uniwersum pokaże wielkie serce.

Tutaj link do zbiórki:

https://www.siepomaga.pl/anna-hadrys