https://www.facebook.com/kpwrestling

https://www.facebook.com/kpwrestling

Pora na najważniejszego zawodnika w rosterze! Tak, Mistrz KPW pojawi się na naszym sztandarowym show i będzie bronił swojego tytułu w walce wieczoru!

„Il Guerriero Mascherato” to ringowy weteran ze słonecznego Palermo na Sycylii. Zawodowo walczy od 17 lat. Przez ten czas występował w federacjach całego świata, w tym m.in. w Japonii, Australii, Kanadzie, Kuwejcie, czy całej Europie. Pas mistrzowski KPW dzierży od sierpnia zeszłego roku, kiedy to na poprzedniej edycji Godziny Zero, pokonując Grega sprawił jedną z największych niespodzianek w historii federacji. Później miał okazję bronić tytułu nie tylko w naszym kraju, ale również za granicą, gdzie w starciach o mistrzostwo pokonał Jamesa Masona i Liama Slatera.

Red Scorpion to włoski zawodnik, który w ringu łączy umiejętności techniczne ze stylem powietrznym. Doskonale radzi sobie z rywalami ze swojej kategorii wagowej, ale potrafi także wykorzystać swoje atrybuty do nawiązywania równej walki z większymi i cięższymi od siebie. Ktokolwiek stanie przed szansą zdobycia pasa KPW na Godzinie Zero, będzie musiał przygotować się na arcytrudne zadanie.

Instagram: redscorpion_wrestling
7 września 2024
Hala sportowa, ul. Stefana Okrzei 6, Gdynia

Obserwuj nas na: twitter.com/MyWrestling2015
Śledź nas na: facebook.com/mywrestlingpl