Pierwszy występ Lany poza WWE, Q&A z Lancem Archerem, Nowy pojedynek dodany do NJPW Resurgence

» Była wrestlerka WWE Lana (CJ Perry) została zabookowana na konwent Legends of the Ring w Iselin. Odbędzie się on 2 października w New Jersey i według PWInsider będzie to pierwszy telewizyjny występ wrestlerki od momentu odejścia z WWE.

Who is CJ Perry AKA Lana and what is her net worth?

WWE zwolniło Lanę 2 czerwca z wieloma innymi gwiazdami. Do WWE przybyła w 2013 roku, więc w firmie pracowała przez ponad 7 lat. 90-dniowa klauzula zawarta w kontrakcie Lany wygaście we wtorek 31 sierpnia. Żona byłego wrestlera WWE ma być częścią obsady reality show “The Surreal Life” na VH1.

Więcej informacji na temat konwentu Legends of the Ring znajdziecie po tym Linkiem.

» AEW Superstar Lance Archer wystąpił w sesji Q&A, w której wyjawił, że kilka lat temu niemalże nie zrezygnował z wrestlingu.

Czy kiedykolwiek byłeś bliski opuszczenia wrestlingu? Może przez kontuzję, czy cokolwiek innego?

IWGP U.S. Heavyweight Champion – Ehhh. Wiele lat temu próbowałem się w Cirque. Gdybym otrzymał tę rolę to myślę, że pieniądze i benefity były by całkiem niezłe.

Warto przypomnieć, że w lutym 2020 roku Archer podpisał wieloletni kontrakt z federacją All Elite Wrestling. Miesiąc później zadebiutował na tygodniówce AEW Dynamite.

» Federacja New Japan Pro Wrestling potwierdziła, że 14 sierpnia na Resurgence odbędzie się 10-osobowy tag team match z udziałem między innymi byłego wrestlera WWE.

Poniżej przedstawiamy zaktualizowaną kartę PPV:

* Lio Rush, Brody King, Chris Dickinson, Fred Yehi & Yuya Uemura vs. Tom Lawlor, JR Kratos, Jorel Nelson, Royce Issacs & Danny Limelight

* Jay White (c) vs. David Finlay (NEVER Openweight Championship Match)

* Lance Archer (c) vs. Hiroshi Tanahashi (IWGP U.S. Championship Match)

* Tomohiro Ishii vs. Moose

* Karl Fredericks vs. Alex Coughlin

* Fred Rosser & Rocky Romero & Wheeler Yuta vs. TJP & Clark Connors & Ren Narita

* Jon Moxley & X vs. Karl Anderson & Doc Gallows

Show odbędzie się w The Torch w Los Angeles.