Pierwotny plan na walkę podczas Payback, Kenny Omega komentuje żart jednego z fanów, The Countdown to All Out na TNT

» Podczas dzisiejszego Payback, mistrzynie kobiet WWE Tag Team Bayley & Sasha Banks bronić będą swoich tytułów w starciu z drużyną złożoną z Shayny Baszler i Nii Jax. W najnowszym Wrestling Observer Radio, dowiedzieliśmy się jednak, że pierwotnym pomysłem była inna konfiguracja. Mianowicie, o drużynowe pasy kobiet zawalczyć miały Shayna Balszer i Asuka. Taki match rozegrał się już zresztą 17 sierpnia na RAW.

» Od czasu sprowadzenia tzw. wirtualnych fanów na gale WWE, federacja musi sobie radzić z żartami, a niekiedy nawet obraźliwymi obrazami pojawiającymi się na ekranach LED. Wcześniej między innymi, jeden z widzów postanowił zaprezentować wizerunek Chrisa Benoit, a w ostatni piątek na SmackDown, fani w Internecie zauważyli… Kenny’ego Omegę. Oczywiście był to kolejny psikus ze strony jednego z widzów, natomiast sam zawodnik również postanowił zażartować i napisał na Twitterze:

„Po prostu starałem się dobrze bawić, szczerze mówiąc nie sądziłem, że ktokolwiek to zauważy.”

» AEW ogłosiło emisję The Countdown to All Out, które zostanie wyemitowane w najbliższą sobotę na TNT, przed rozpoczęciem PPV. Prezes All Elite Wrestling napisał na Twitterze:

„Jestem podekscytowany tym, że TNT pokaże Countdown to All Out w dniu PPV, w tę sobotę! To będzie niesamowity tydzień z wrestlingiem na żywo począwszy od środowego AEW Dynamite, a potem kończąc na ogromnym All Out w systemie PPV! Dziękuję wszystkim fanom wspierającym AEW!”