Oglądalność Halloween Havoc i Dynamite, Kolejna gwiazda WWE ze skróconym ring namem, Czy Jake Hager pozostał niepokonany w Bellatorze?

» Za nami 55. tydzień Wednesday Night Wars. Tym razem NXT zaprezentowało specjalną tygodniówkę w klimatach Halloween, natomiast Dynamite było nagrywane wcześniej. Zaskutkowało to wygraną NXT – ich program na USA Network obejrzało 876,000 widzów. Tygodniówkę AEW na TNT obejrzało natomiast 781,000 widzów. Oba programy osiągnęły lepszą widownię przed telewizorem niż tydzień temu. Co ciekawe, w demografii 18-49 lat to wciąż AEW jest górą. Dynamite zostało uplasowane na 12 miejscu w klasyfikacji Cable Top 150 z rankingiem 0.32, z kolei NXT w wydaniu Halloween Havoc na miejscu 21 z rankingiem 0.25.

» Proces skracania nazw wrestlerów w WWE to już tradycja. Tym razem pierwszego członu swojego ring name’u pozbawiony został Matt Riddle, który od teraz występował będzie jako… Riddle. Decyzję tę podjąć miał sam prezes WWE, Vince McMahon. Na oficjalnej stronie internetowej w zakładce Roster, ring name wrestlera został już zaktualizowany. Taka zmiana nie spodobała się większości fanów, jednak sam Riddle uspokoił ich na mediach społecznościowych pisząc:

“Ludzie, w porządku. Przez większość życia nazywano mnie Riddle, właściwie to tak wolę i jest to moje prawdziwe nazwisko.”

» Gwiazda All Elite Wrestling, Jake Hager (3-0 / jeden no contest) pozostaje niepokonany w MMA. Na ostatniej gali Bellator 250, były zawodnik WWE, a obecny członek stajni The Inner Circle pokonał na punkty Brandona Caltona (2-1).

Hager wchodził do oktagonu przy muzyce R-Trutha. Zwycięstwa pogratulowało mu już wiele osób ze środowiska wrestlingowego w tym m.in. Chris Jericho, Renee Young, Enzo Amore, czy Matt Sydal. Na spodenkach, Hager miał logo AEW, z kolei na koszulce logo Inner Circle. Całą walkę możecie obejrzeć poniżej od 1:22:00: