WWE NXT 28/10/20 – Wyniki

Devil’s Playground Match o North American Championship (Brak DQ i wyliczeń za ringiem, przypięcia i poddania liczone wszędzie).

 

Johnny Gargano pokonał Damiana Priesta stając się nowym North American Championem. Pod koniec starcia Priest próbował wykonać Reckoning (Rolling Cutter) lecz osobnik przebrany za Ghostface’a z filmu „Krzyk” uderza go kijem baseball’owym i podaje Gargano nagrobek. Johnny uderza nim Priesta odbierając mu tytuł.

 

 

 

 

W ringu pojawił się Pat McAfee z nowymi NXT Tag Team Championami Lorcanem i Burchem. Pat powiedział że miał najlepszą walkę debiutową w historii. Wspomniała o tym że Cole nie okazał mu szacunku po walce i zamiast tego chełpił się zwycięstwem nad nim więc wynajął Ridge’a Hollanda by się nim zajął. Gdy Ridge doznał kontuzji zaproponował układ Lorcan’owi i Burch’owi.

W ringu pojawił się Kyle O’Reilly oraz Pete Dunne z dwoma krzesłami, podał jedno Kyle’owi po czym go zaatakował razem z Burchem i Lorcanem.

 

 

 

NXT Cruiserweight Champion Santos Escobar pokonał Jake’a Atlasa wykonując Butterfly Facebreaker po tym jak Raul Mendoza wykonał na Atlasie headbutt w masce z ukrytym obiektem pod nieuwagę sędziego.

 

 

 

 

Pokazano promo wideo Ember Moon.

 

 

 

Cameron Grimes vs. Dexter Lumis Haunted House of Horrors match cz.1

 

Grimes przyjęchał starym vanem (do którego wcześniej zaprosił go Michael Hayes) pod otwarte mieszkanie w którym napotykał opętane istoty z horrorów, Cameron w paniece uciekał przed Lumisem lecz on co chwilę był krok przed nim, gdy opuścił dom goniły go zombie, wsiadając do vana zauważył Lumisa za kierownicą, wysiadł i zaczął uciekać w niewiadomym kierunku….

 

 

 

 

 

Rhea Ripley pokonała Raquel Gonzalez. Ripley skontrowała Single-Arm Powerbomb na ranę w narożnik po czym wykonała high kick na Riptide (Pumphandle Powerbomb).

 

 

 

 

Pokazano Drake’a mavericka udzielającego wywiadu jako Hulk Hogan, po chwili zostaje zgnieciony przez ludzi przebranych za Andre The Gianta oraz mumię. Killian Dain pojawia się w hełmie Shockamastera mówiąc Drake’owi że nie będzie się umyślnie przewracał po czym Drake zakłada hełm i potyka się o własne nogi.

 

 

 

 

Cameron Grimes vs. Dexter Lumis Haunted House of Horrors match cz.1

 

Grimes ucieka pustą ulicą po czym dociera z powrotem do Capitol Wrestling Center gdzie trafia na scenerię cmentarza i spod nagrobków wyłaniają się kobiece zombie, ucieka przed nimi do stojącego obok ringu gdzie za plecami napotyka Lumisa który wychodzi z serią ciosów i clothesline’em w narożniku na bulldog oraz spinning spinebuster’em. Zomie otaczają ring, Grimes wykonuje Cave-In na jednym z nich. Jeden z zombie wchodzi Lumisowi na plecy, Dexter wykonuje na nim military press drop w Grimesa, dorzuca sitout ura-nage i zapina The Slience (Kata-Gatame).

 

Zwycięzca przez poddanie – Dexter Lumis.

 

 

 

Tomaso Ciampa powiedział że nie poznaje już NXT. Litery są te same, jest nadal czarne i złote, są tu również utalentowani zawodnicy ale postawa i kultura się zmieniły, wszyscy chodzą jakby zasługiwali na coś za samo bycie tutaj, proszą o szanse. To nie jest Monopoly więc nie zamierza czekać na swoją kolej. Wszyscy winią innych za to czego nie mają. Zawsze na wszystko pracował będąc twarzą NXT przez długi czas. Los mu to odebrał lecz odzyska to zaczynając od Velveteen Dreama. Jeśli ktoś uderzy go raz gipsem powinien się wstydzić, jeśli zrobi to 2 razy jest martwy.

 

 

 

 

Zapowiedziano na przyszły tydzień walki Tomaso Ciampa vs. Velveteen Dream i Ember Moon vs. Dakota Kai. 

 

 

 

 

Tables, Ladders, and “Scares” o NXT Women’s Championship (TLC)

 

Io Shirai (c) vs. Candice LeRae

 

Pod koniec starcia Gdy Candice próbowała ściągnąć pas Io zepchnęła drabinę z Candice która wylądowała za ringiem upadając na drabinę leżącą między stołem komentatorskim a brzegiem ringu. 

 

Zwycięzca przez zdjęcie pasa i ciągle NXT Women’s Champion – Io Shirai