NJPW Power Struggle 2017- Zapowiedź

Już dziś fanów New Japan Pro Wrestling czekają nie lada emocje ponieważ już dzisiejszego dnia odbędzie się długo wyczekiwane Power Struggle podczas gali bronione będą tytuły IWGP Intercontinental Championship, IWGP Junior Heavyweight Championship a także Never Openweight Championship. Tak więc zapraszam do nocnej zapowiedzi Power Struggle. 

1. David Finlay Vs Katsuya Kitamura 

Nie jestem fanem obu panów ale myślę, że obejrzę stracie na rozgrzewkę przed głównymi walkami. Według mnie większe szanse na zwycięstwo ma David ale być może to Katsuya Kitamura opuści Power Struggle jako zwycięzca.

Mój Typ: David Finlay 

2. DragonLee&Titan Vs The Young Bucks

Odkąd to starcie wylądowało w karcie Power Struggle czekam na nie. Walka zapewne będzie bardzo dynamiczna i szybka możemy spodziewać się wielu ciekawych spotów w wykonaniu obu zespołów, jako wielki fan Bucksów z uwagą obejrzę tą walkę. Myślę, że Young Bucks wyjadą z tego starcia zwycięsko i potem pójdą po IWGP Junior Tag Team Championship.

Mój Typ: The Young Bucks 

3. Hirai Kawato, Juice Robinson, Jushin Thunder Ligier, Kushida, Tiger Mask Vs El Desperado, Taichi, Taka Michinoku, Yoshinobu Kanemaru, Zack Sabre Jr

Szczerze tej walki raczej nie będę oglądał, jak wiemy wieloosobowe starcia tag teamowe w NJPW nie porywają i nie są zbytnio ciekawe. Ale jakiś typ podam, żeby nie było.

Mój Typ: El Desperado, Taichi, Taka Michinoku, Yoshinobu Kanemaru, Zack Sabre Jr 

4. Chase Owens, Cody, Yujiro Takahashi Vs Hiroyoshi Tenzan, Satoshi Kojima, Togi Makabe 

Liczę, że ten pojedynek będzie szybki i zabookwany w prosty sposób. Jestem pewien, że starcie wygrają członkowie Bullet Clubu.

Mój Typ: Cody, Yujiro Takahashi, Chase Owens 

5. Finał Super Jr Tag Tourtament: Roppongi 3K ( Sho&Yoh) Vs Super 69 (Ryusuke Taguchi&ACH) 

Finał Super Jr Tag Tourtament zapowiada się interesująco Sho i Yoh pokazali się ostatnio z rewelacyjnej strony i myślę, że podobnie wypadną w tym starciu. Taguchi i ACH będą godnymi rywalami dla Roppongi 3K ale zwycięsko według mnie wyjdą Sho i Yoh dodam, że jeśli Roppongi 3K wygrają turniej to wybiorą swoich rywali na Wrestle Kingdom 12.

Mój Typ: Roppongi 3K ( Sho&Yoh) 

6. Gedo, Hirooki Goto, Kazuchika Okada, Tomohiro Ishii, Yoshi- Hashi Vs Los Ingobernables de Japon ( Tetsuya Naito, Hiromu Takahashi, Bushi, Sanada, Evil) 

Ze względu na LIJ obejrzę tą walkę. Zapewne starcie będzie się skupiać na promocji walki Naito Vs Okada, która odbędzie się na WK12.  Starcie dostanie maks 10 minut i stawiam na zwycięstwo Los Ingobernables de Japon.

Mój Typ: Los Ingobernables de Japon 

7. Never Openweight Championship Match: Minoru Suzuki Vs Toru Yano 

Ah nie napalam się bo jak tu czekać na walkę pana Yano, który jest w NJPW po to aby rozśmieszać fanów tejże federacji a może i innych. Liczę na squash w wykonaniu Minoru, ale zapewne walka się przeciągnie przez komediowe spoty  Yano.

Mój Typ: Minoru Suzuki 

8. IWGP Junior Heavyweight Championship Match: Will Ospreay Vs Marty Scurll 

Nie ukrywam, że na to starcie czekam chyba najbardziej, Will podczas King Of Pro Wrestling pokonał Kushidę po walce zjawił się właśnie Scurll, który jasno dał znać brytyjczykowi, że zamierza walczyć o tytuł. Co do samej walki to będzie zapewne cud i miód panowie dostaną 15 minut i zobaczymy show stealer gali.

Mój Typ: Will Ospreay 

9. IWGP United States Championship Match: Kenny Omega Vs Beretta 

Kennyyyy Omegaaaaa uwielbiam kiedy Kenny jest tak zapowiadny. Będzie to 3 obrona tytułu przez Omegę i raczej nie ostatnia hee. Według mnie Beretta jest odpowiednim rywalem dla Cleanera panowie mogą pokusić się o 5* Match znając Omegę i jego zamiłowanie i obsesję na punkcie świetnych walk możemy się spodziewać genialnej walki. Całym serduszkiem będę za (moim)  Kenny’m.

Mój Typ: Kenny Omega

10. IWGP Intercontinental Championship Match: Hiroshi Tanahashi Vs Kota Ibushi 

Rewanż z G1 Climax 27, ich walka z Climaxa była jedną z najlepszych walk tegorocznego Climaxa. Nie liczę na zmianę posiadacza IWGP Intercontinental Championship liczę za to na świetne starcie w wykonaniu Anime Boy’a i Tanahashiego. Czy ta walka przebije walkę z G1 Climax może albo nie ja jednak myślę, że obejrzę stracie na niesamowitym poziomie i panowie mnie nie zawiodą.

Mój Typ: Hiroshi Tanahashi

Cała gala zapowiada się wręcz niesamowicie mamy kilka starć, które na 100% będą świetne minimum Ospreay Vs Scurll, Omega Vs Beretta czy Tanahashi Vs Ibushi mamy takie, które będą zapychaczmi czyli 10 Man Tag Team Matche ale mamy też perełki w postaci Roppongi 3K Vs ACH&Ryusuke Taguchi albo The Young Bucks Vs Titan&Dragon Lee. Więc nie pozostało nic tylko czekać!