ethan page

Na ile Ethan Page podpisał kontrakt z AEW, Gwiazda AEW wypuszcza album muzyczny, Walka o pas na NXT UK zapowiedziana

» Ethan Page rozmawiał ze swoim lokalnym portalem The Hamilton Spectator (Page jest z miasta Hamilton w Kanadzie). W artykule poruszony został temat jego pojawienia się w AEW. W artykule możemy przeczytać, że Ethan Page podpisał z AEW 3 letni kontrakt. Jak narazie Ethan Page pojawił się w AEW dwukrotnie: przegrywając ladder match na Revolution oraz pokonując Lee Johnsona na Dynamite.

https://www.thespec.com/sports/hamilton-region/opinion/2021/03/17/hamiltons-ethan-page-is-wrestling-his-way-to-the-top.html

» Austin Gunn, który w AEW występuje wraz ze swoim ojcem Billym oraz bratem Coltenem w piątek 19 marca wypuszcza album rapowy w kolaboracji z SaifLove.

Tytuł albumu to „All Alone” i znajduje się w nim 6 piosenek.

„Jestem niesamowicie podekscytowany wypuszczeniem „All Alone” w piątek.”

„Mam nadzieję, że spodoba wam się, choć w połowie, jak nam podobało się robienie tego dla was.” – napisał Austin na Twitterze.

Austin w tweecie sprzed dwóch tygodni podkreśla, że złożenie albumu zajęło im 8 miesięcy.

Pod spodem jest mała próbka utworu „Someone Like U”.

» Na wczorajszym odcinku programu WWE The Bump odbyło się oficjalne ważenie Trenta Sevena oraz Jordana Devlina przed ich walką na najbliższym NXT UK. Trent Seven miał około 6 tygodni na zejście poniżej wagi 205 funtów (93 kg) startując najprawdopodobniej z wagi 106 kg (235 funtów), jednak są to tylko przypuszczenia. Jeśli nie udałoby mu się zrzucić wagi nie dostałby on walki.

Trent Seven wniósł na wagę 204 funty (92,5 kg) i na najbliższym odcinku NXT UK zawalczy on z Devlinem o pas Cruiserweight. Przypomnijmy jednak, że Jordan Devlin na najbliższym odcinku NXT skonfrontuje się z Santosem Escobarem. NXT UK jest nagrywane wcześniej, więc patrząc na to, że Devlin jest w tym momencie w USA wynik walki Seven vs Devlin może być wiadomy. Jednak nie rzucajmy słów na wiatr, ponieważ mistrzowie Impact Tag Team FinJuice w NJPW pojawili się bez pasów, a z pasami na AEW pokazywali się Good Brothers (Impact nagrywane wcześniej). Zostaje nam w tym momencie tylko czekać na najbliższe odcinki NXT oraz NXT UK.