AEW Dynamite 17 marca 2021: Wyniki

Witamy wszystkich na AEW Dynamite. Komentatorami dzisiejszego show są Excalibur, Tony Schavione oraz Jim Ross. Dzisiejsze Dynamite zakończy, po raz pierwszy w historii walka kobiet.

Show rozpoczynamy od przybycia na arenę prywatnym samolotem nowej stajni MJF’a.

Singles match 

Cody Rhodes Vs. Penta El Zero Miedo

Zwycięzca – Cody Rhodes

Cody wygrał walkę po roll-upie. Po walce Penta nie miał zamiaru odpuszczać i atakował swojego przeciwinika. Na pomoc byłemu mistrzowi TNT przyszedł jego brat oraz Gunn Club. Po wszystkim na ringu pojawił się również QT Marshall.

Alex Marvez przeprowadza wywiad z mistrzami drużynowymi. Sam Matt Jackson powiedział, że na szczęście są najlepszą drużyną na świecie. 

Wywiad przerwał mu Don Callis,który bał się o zdrowie ojca mistrzów. Callis powiedział, że udawał swoją kontuzję oka, aby zobaczyć chociaż cząstkę The Young Bucks z New Japan. Callis mocno skrytykował ich karierę w AEW i powiedział, że Kenny Omega ich już nawet nie rozpoznaje. Don kazał im trochę pomyśleć o ich karierze.

Singles match

Jade Cargill Vs. Dani Jordyn

Zwyciężczyni – Jade Cargill

Po walce doszło do brawlu między Jade, a Red Velvet.

MJF wszedł na ring ze swoją drużyną. Opowiadał on, że przez cały ten czas grał on drugie skrzypce w Inner Circle, które chciał zniszczyć od środka. Maxwell powiedział, że nie podobały mu się te wszystkie komediowe segmenty. MJF powiedział, że jego planem od pierwszego dnia było założenie drużyny na resztkach Inner Circle. Na sam koniec dodał, że chce przejąć ich szatnię. Wygląda na to, że nowa frakcja będzie miała nazwę ,,The Pinnacle”. 

Ten man tag team match

Jurassic Express & Bear Country Vs. Matt Hardy, Private Party, The Butcher & The Blade

Zwycięzcy – Matt Hardy, Private Party, The Butcher & The Blade

Na backstage’u Dasha przeprowadza wywiad z Christianem Cage’m.

Christian powiedział, że w tym momencie interesuje go tylko jedno miejsce w AEW. Mówi tutaj o byciu mistrzem całej federacji.

Tag team match

Jon Moxley & Eddie Kingston Vs. The Good Brothers

Zwycięzcy – Jon Moxley & Eddie Kingston

Moxley dał zwycięstwo swojej drużynie wykonując Inside Cradle.

Po walce Kenny Omega chciał zaatakować swojego przeciwinika z Revolution, ale powstrzymał go Kingston. The Good Brothers zajęło się nim i po chwili Karl Anderson skoczył z 2 liny na kostkę, która była przytrzaśnięta krzesłem. Po chwili Luke Gallows chciał skoczyć na Moxley’a, który miał przytrzaśniętą głowę przez krzesło. Nie dopuścili do tego jednak The Young Bucks. Po chwili sprzeczki Jon Moxley zdołał wstać i wygonić z ringu Gallowsa, Callisa, Andersona i Omegę.

Następnie nadszedł czas na wywiad ze Stingiem i mistrzem TNT. Darby Allin nie był zadowolony z tego, że rzadko broni swojego mistrzostwa. Zaproponował, aby obronił swoje mistrzostwo z którymś z członków Dark Order. Na arenę wszedł jednak Lance Archer i Jake Roberts. Jake był zdecydowanie zdenerwowany tym, że Sting znowu ma wywiad. Jake zaczął grozić Stingowi. Po chwili jednak wyszli oni z areny, a chwilę później pojawił się Team Taz. Brian Cage wziął mikrofon i powiedział, że on nie zgadza się z Ricky’m Starksem. Uważa, że Sting nadal jest ikoną i szanuje go. Cała reszta drużyny była zdziwiona tymi słowami. 

Singles match 

Rey Fenix Vs. Angelico

Zwycięzca – Rey Fenix

 

Unsanctioned Lights Out Match

Dr. Britt Baker, D.M.D. Vs. Thunder Rosa

Zwyciężczyni – Thunder Rosa