Monday Night RAW: 07/12/2015 – Mini Raport

Show rozpoczyna The League Of Nations. Sheamus zaczyna mówić o tym jak pokonał Romana Reignsa oraz, że chciał mieć w swojej grupie kogoś ze Stanów Zjednoczonych ale żaden zawodnik nie był na tyle dobry. Mistrz WHC dodał również, że w obecnym rosterze WWE nie ma w ogóle grupy, która byłaby w stanie ich pokonać. Nie spodobało się to The Wyatt Family, którzy już po chwili pojawili się na stage’u. Bray mówi, że nie pojawił się tu ze swoją rodziną aby rozmawiać a stoi tutaj aby walczyć. Przerywają mu jednak The Dudley Boyz i Tommy Dreamer. Po krótkiej wymianie zdań Dudley Boyz powiedzieli, że mają niespodziankę dla Wyatt Family w postaci powrotu ECW Originals. Po tych słowach rozbrzmiewa theme song Rhyno… W ringu widzimy już wszystkie drużyny, które chcą walczyć lecz tym razem przerywa im Roman Reigns, który wraz z The Usos i Deanem Ambrose zmierza do ringu przez publiczność. €ż wa chwilę zobaczymy walkę z udziałem tych czterech drużyn.

16-man Elimination Fatal 4-Way Match
Roman Reigns, Dean Ambrose & The Usos def. The League Of Nations, The Wyatt Family, ECW Originals

Singles Match
Kevin Owens def. Dolph Ziggler
Po walce do ringu wszedł z popcornem i napojem wszedł Ambrose. Stanął naprzeciw Owens i po chwili rzucił mu w twarz popcornem i oblał napojem.

Tag Team Match
Sasha Banks & Naomi def. Brie Bella & Alicia Fox
Po walce do ringu weszli The New Day, którzy po chwili wraz z Sashą i Naomi zaczęli tańczyć.

Tag Team Match
Lucha Dragons def. The New Day

W ringu jest już The Miz, więc czas rozpocząć MizTV. Dzisiejszymi gośćmi będą Charlotte oraz Ric Flair. Flair podczas rozmowy poinformował, że będzie obecny w narożniku swojej córki podczas jej walki na TLC. Charlotte powiedziała, że zniszczy Paige za wszystko co zrobiła niej i jej rodzinie. Przerwała jej jednak Paige, która weszła do ringu i spoliczkowała Ric Flaira. Od razu mistrzyni Divas rzuciła się na Paige lecz ta po krótkiej bójce uciekła z ringu.

Singles Match
Ryback vs. Rusev – Double Count Out

Singles Match
Jack Swagger def. Stardust
Po walce Del Rio zaatakował krzesełkiem Swaggera lecz ten po chwili skontrował i przegonił rywala z ringu.

Na backstage’u Del Rio krzyczał na Zeba Coltera, że to przez niego ludzie się z niego śmieją. Alberto kazał Colter’owi nie zbliżać się do niego więcej.

Singles Match
Braun Strowman def. Tommy Dreamer

W ringu widzimy już Romana Reignsa, który przypomina swój pierwszy pojedynek na TLC oraz zaprosił do ringu Sheamusa. Roman dalej mówił, że na TLC odbierze pas Sheamusowi, lecz tym razem przerwał mu mistrz WWE World Heavyweight, który wyszedł na stage. Reigns zapraszał mistrza do ringu lecz ten powiedział, że wejdzie jeśli w ringu nie będzie żadnych stołów, drabin i krzesełek. Roman wziął najpierw drabinę i chciał rzucić w Sheamusa lecz ten zrobił unik i szybko wbiegł do ringu tym samym rozpoczynając brawl. Panowie walczyli praktycznie po całej arenie używając przy tym przedmiotów rozstawionych na arenie. Pod koniec brawlu Sheamus wrzucił rywala za stół komentatorki i zaczął celebrować zwycięstwo lecz niespodziewanie Reigns wyskoczył zza stołu i wykonał Speara mistrzowi prosto na stół.