MJF wysyła ważne oświadczenie na AEW Dark: Elevation, Federacja Pro Wrestling Guerrilla wydała oświadczenie w sprawie incydentu na PWG Threemendous VI

» W tym tygodniu podczas AEW Dark: Elevation swoim zwycięstwem pochwalił się MJF. Jeden z obecnie najlepszych heelów w branży wrestlingowej podczas zeszłotygodniowego AEW Dynamite: Grand Slam pokonał Briana Pillmana Jr.

Pokonałem Briana Pillmana Jr. bez uronienia cholernego potu. Niech ktoś z tego towarzystwa mnie zatrzyma. Na miłość boską, wejdź do ringu – przypnij mnie, odeślij mnie. Nikt nie był w stanie zatrzymać mojego rozpędu w tej firmie. Nikt mnie nie pobił. Wiesz dlaczego? Dlatego, że jestem lepszy od Ciebie i wiesz o tym.

Następnie MJF zwrócił się w kierunku CM Punka, Bryana Danielsona oraz Malakai Blacka.

A beze mnie ta firma nie jest gównem? Możesz nadal sprowadzać tych facetów z VKM, ale jedyne trzy litery, które mają znaczenie w profesjonalnym wrestlingu to M, J, F.

» Federacja Pro Wrestling Guerrilla wydała oświadczenie w sprawie zgłoszonego incydentu z udziałem fana, do którego doszło podczas PWG Threemendous VI w Globe Theatre.

Fan za pośrednictwem Twittera poinformował, że przed rozpoczęciem powyżej wspomnianego wydarzenia został uderzony w tył głowy, kiedy zmierzał w kierunku łazienki. Organizacja natychmiast zajęła się domniemanym incydentem o czym poinformowała w poniżej opublikowanym komunikacie prasowym.

 

Zdajemy sobie sprawę z incydentu, który został zgłoszony za pośrednictwem Twittera podczas ostatniego wydarzenia Threemendous VI. Po zapoznaniu się z raportem natychmiast skontaktowaliśmy się z ochroną oraz kierownictwem Globe Theatre, które przeprowadziło śledztwo. Wczoraj w nocy nie zgłoszono żadnego incydentu, ale jesteśmy w stałym kontakcie z ofiarą. PWG jest w pełni zaangażowane w zapewnienie bezpieczeństwa wszystkim fanom. Brzydzimy się i nie tolerujemy przemocy fizycznej na naszych eventach.