Drew McIntyre w drodze po WWE i Universal Title?, Goldberg vs Bobby Lashley na Crown Jewel? Co działo się na RAW?

» Podczas pierwszego Monday Night RAW po gali PPV Extreme Rules były WWE Champion Drew McIntyre zaangażował się w rywalizację z udziałem członka The New Day oraz Bobby’ego Lashleya. Wspomniana dwójka walczyła ze sobą w Steel Cage Matchu, a na szali postawione zostało mistrzostwo WWE.

Zwycięsko z rywalizacji wyszedł WWE Champion Big E, którego celebrowanie zostało przerwane przez Drew McIntyre. Doświadczony wrestler ze Szkocji wzniósł miecz w geście zwycięstwa wskazując na członka The New Day. Po tym geście Drew udał się na zaplecze pozostawiając mistrza WWE w środku ringu.

Drew McIntyre pojawił się w RAW Talk, gdzie oznajmił, że złożył oświadczenie przerywając celebrację WWE Championa, ponieważ chce odzyskać utracone mistrzostwo.

Przerywając świętowanie Big E po jego pojedynku złożyłem wyraźne oświadczenie. Big E jako WWE Champion wygląda bardzo dobrze, ale chcę odzyskać WWE Championship. Jeżeli zostanę przedraftowany na SmackDown udam się po Romana Reignsa i WWE Universal Championship.

» Portal PWInsider.com informuje, że podczas gali WWE Crown Jewel odbędzie się starcie z udziałem WWE Hall of Famera Billa Goldberga i Bobby’ego Lashleya.

W trakcie poniedziałkowego WWE Monday Night RAW został wyemitowany krótki materiał wideo, w którym WWE Hall of Famer wysłał oświadczenie w kierunku byłego WWE Championa z powodu tego, co się stało z jego synem Gagem na SummerSlam. Goldberg wspomniał o tym, że jego zadaniem była ochrona Gage’a i zrobi wszystko co w jego mocy, aby zranić Lashleya, a jeśli będzie miał szczęście to być może zabije swojego rywala.

Z raportu wynika, iż był to pierwszy wielki krok w kierunku walki rewanżowej z udziałem Lashleya i Goldberga, która ma odbyć się 21 października na Crown Jewel. Warto zauważyć, że Goldberg związany jest kontraktem z WWE do 2023 roku, który gwarantuje mu co najmniej dwa pojedynki w roku.