MJF kontuzjowany po AEW Full Gear?

W ubiegłym tygodniu odbyła się gala Full Gear organizowana przez federację All Elite Wrestling.

The Salt of the Earth znany również jako AEW World Champion MJF oraz Jay White uczestniczyli w najgorzej ocenianym main evencie w historii WWE. Co miało na to wpływ? Odpowiedź jest bardzo prosta. MJF w trakcie jednego z  pojedynków nabawił się kontuzji, po czym został przewieziony do szpitala. Wiele wskazywało na to, że main event Full Gear się nie odbędzie, ale MJF niespodziewanie zjawił się na arenie odnosząc kolejne cenne zwycięstwo.

Mistrz AEW w sobotni wieczór stoczył aż dwa pojedynki. W ROH Tag Team Championship Matchu, The Gunns brutalnie zaatakowali MJF’a oraz jego tag team partnera, Samoa Joe. To doprowadziło do momentu, który sprawił, że mistrz AEW poruszał się o kulach.

Według „Wrestler Purists” MJF nabawił się urazu biodra, przez co został przewieziony do szpitala. Sean Ross Sapp z Fightful Select potwierdził kontuzję, jakiej nabawił się wrestler AEW.

Kontuzja jakiej doznał MJF nie jest na tyle poważna, aby wykluczyła go z rywalizacji. Natomiast zrobi sobie krótką przerwę od walki na ringu, aby w pełni dojść do siebie.

Wydarzenia z udziałem gwiazd IMPACT, AEW czy PTW możecie obejrzeć teraz na platformie DAZN klikając w link znajdujący się obok https://prf.hn/click/camref:1101ltZ2n, za jedyne 39,99 złotych miesięcznie. Gale są tam transmitowane w najlepszej jakości, a jeśli chcesz możesz obejrzeć powtórki z show, w każdym dowolnym momencie. Ofertę DAZN prezentujemy w związku z naszą współpracą z tą firmą.


 Obserwuj nas na: twitter.com/MyWrestling2015
 Śledź nas na: facebook.com/mywrestlingpl