https://www.youtube.com/watch?app=desktop&v=Cw22ae9JYB4

MJF poza zasięgiem dla WWE?

Przez wiele lat federacja WWE słynęła z kontraktowania najlepszych wykonawców ze sceny niezależnej.

Wygląda na to, że obecny AEW World Champion MJF nie znalazł się na celowniku przedstawicieli federacji WWE. Na początku 2023 roku MJF przez pewien czas podsycał spekulacje jakoby ten rok miał być jego ostatnim jeśli chodzi o współpracę z All Elite Wrestling. Z tego powodu coraz częściej pojawiały się spekulacje łączące go z WWE.

Według „Haus of Wrestling” w federacji WWE panuje przekonanie, że MJF po cichu przedłużył kontrakt z WWE.

Pomiędzy obiema stronami (MJF i WWE) nie odbyły się żadne istotne negocjacje. Friedman nie będzie wolnym agentem w najbliższym czasie, ponieważ jego kontrakt w AEW wygaśnie dopiero w 2027 roku.

To była wymyślona fabuła, część większego storyline’u. MJF związany jest z AEW wieloletnim kontraktem, dlatego nie rozważano jego „transferu” w 2024 roku.

Śmiało można stwierdzić, że MJF jest poza zasięgiem WWE i w najbliższym czasie nie zamierza zmienić pracodawcy.

Wydarzenia z udziałem gwiazd IMPACT, AEW czy PTW możecie obejrzeć teraz na platformie DAZN klikając w link znajdujący się obok https://prf.hn/click/camref:1101ltZ2n, za jedyne 39,99 złotych miesięcznie. Gale są tam transmitowane w najlepszej jakości, a jeśli chcesz możesz obejrzeć powtórki z show, w każdym dowolnym momencie. Ofertę DAZN prezentujemy w związku z naszą współpracą z tą firmą.


 Obserwuj nas na: twitter.com/MyWrestling2015
 Śledź nas na: facebook.com/mywrestlingpl