Miz dostaje rady o byciu ojcem od HHH, Big E odpowiada na słowa Kenny’ego Omegi, Nowa Era Impact Wrestling

» The Miz niedawno udzielił wywiadu dla FOX NewsPodczas wywiadu Miz rozmawiał m. in. o tym, iż spodziewa się córki wraz z swoją żoną Maryse oraz o zwróceniu się do kolegów z szatni o rady.

“To jedna z tych sytuacji, w których nie wiem co robię.” – przyznał Miz. – “Dostałem bardzo dużo rad. Rozmawiałem z [Triple H’em] niedawno. Po prostu szkolił mnie we wszystkim.”

Data rozwiązania ciąży Maryse – 6 kwietnia, dwa dni przez WrestleManią 34.

» Podczas wywiadu z Sports Illustrated Kenny Omega bardzo pochwalił New Day. Omega stwierdził, że Big E mógłby być “world championem”, czyli posiadaczem któregoś z głównych pasów. Uznał też, że E jest “na innym poziomie”.

“Gdy widzę Big E, bezdyskusyjnie widzę kogoś, kto mógłby być mistrzem świata.” – powiedział Omega. – “Koleś jest na innym poziomie. Kofi jest jednym z tych ludzi, którzy są dobrzy w każdej sytuacji i mogą walczyć o każdy tytuł, z kolei Xavier to kolejny świetny atleta, który jest utalentowany w ringu i pewny siebie na mikrofonie.”

Big E odpowiedział na to:

Zmyślasz ten cytat? Nie baw się moimi uczuciami.

— ShinigamE (@WWEBigE)

Tweet w oryginale: https://twitter.com/WWEBigE/status/958861913655529474?ref_src=twsrc%5Etfw

» Poniżej przedstawiamy najnowszy odcinek Around The Ring, serii należącej do Impact. Josh Mathews przeprowadza siedmiominutowy wywiad z Peteyem Williamsem.

» Dzisiejszy odcinek Impact Wrestling jest zapowiadany jako początek nowej ery tejże federacji. Następujące walki oraz segmenty zostały zapowiedziane:

  • Chris Adonis zaprezentuje Facts of Eli Drake’s Life wraz z Global Championem,
  • Alberto El Patron i Ethan Carter III vs. Moose i Johnny Impact,
  • Impact Tag Team Champions The LAX zareagują do Barbed Wire Massacre,
  • Knockouts Champion Laurel Van Ness vs. Kiera Hogan,
  • Bobby Lashley vs. KM.

» Impact pochwalił się nowymi grafikami w tym tygodniu. Jak widać ich Nowa Era przyniesie trochę odświeżenia, szczególnie z nowym filmem początkującym POP TV. Poniżej prezentujemy nowy wygląd – za równo z tweetami od Impact oraz od producenta Kevina Sullivana:

Kto jeszcze absolutnie uwielbia nowe grafiki rosteru? pic.twitter.com/TCW1xS2GG5

— IMPACT (@IMPACTWRESTLING)

 

Propsy dla naszego Departamentu Magii aka #grafików. @bencoile i @yourfightpage. Łączenie się z widzami przez wizualną komunikację i zawarcie pewnego rodzaju emocji zawsze jest celem. Myślę, że drużyna przeszła samą siebie!

— Kevin Sullivan (@KevinSullyTV)