KONKURS: Zgarnij figurkę zawodnika WWE!

Z przyjemnością możemy ogłosić, że w dniu dzisiejszym rozpoczynamy współpracę z jedynym sklepem w Polsce zajmującym się tylko i wyłącznie sprzedażą oryginalnych figurek gwiazd WWE, akcesoriów do nich oraz pasów mistrzowskich! Sklep możecie znaleźć pod tym linkiem: https://figurki-wwe.pl/.

Gorąco zapraszamy do zakupów, gdyż możecie znaleźć tam wiele naprawdę ciekawych ofert. Prawdziwa gratka dla kolekcjonerów i nie tylko!

Natomiast w ramach rozpoczęcia naszej współpracy, przyszykowaliśmy dla Was konkurs w którym możecie wygrać jedną z figurek! Konkretniej jest to figurka Zacka Rydera, byłego mistrza Interkontynentalnego i US. Tak jak wszystkie figurki dostępne w sklepie, jest ona wyprodukowana przez firmę Mattel, a więc możecie liczyć na najwyższą jakość i gwarancję dobrego produktu.

Co trzeba zrobić, aby wygrać figurkę?

  • Wielkimi krokami zbliża się 34. edycja największej gali roku w rozrywce sportowej. Mowa oczywiście o WrestleManii. Z tej okazji, zadanie konkursowe brzmi: opisz swoją wymarzoną walkę na WrestleManię, dlaczego akurat taki wybór? Możecie pójść realistycznym krokiem a możecie pokusić się o nutkę fantazji. Wasze prace przesyłajcie na nasz adres e-mail (mywrestling2015@gmail.com) lub za pośrednictwem PW na naszym facebookowym fan page’u.

Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest polubienie wspomnianego wyżej fan page’a, o ile już wcześniej tego nie uczyniliście, w co bardzo wierzymy 🙂

Konkurs rozpoczyna się w dniu dzisiejszym, tj. 1 lutego 2018 i trwa do 10 lutego 2018! Macie więc 10 dni na przesłanie swoich prac. Otrzymane w terminie późniejszym nie będą uwzględnione. Na końcu pracy, podpiszcie się swoim imieniem i nazwiskiem. Wygra ta osoba, która według nas najlepiej opisze daną walkę i odpowie na pytanie dlaczego akurat taka. Nie bójcie się więc rozpisywać, pamiętajcie jednak zarazem o zachowaniu jak najlepszego poziomu swojej pracy. Nam pozostaje jedynie życzyć połamania ołówków, tzn. klawiatury! 😉 Powodzenia!