Mickie James porusza temat pracy w Impact Wrestling, organizacji programu Empowerr i wiele więcej, Mark Jindrak opowiada o współpracy z Randym Ortonem

» Impact Knockout’s Champion Mickie James była gościem Ariela Helwaniego w The Ariel Helwani Show. W programie poruszono wiele tematów dotyczących pracy w WWE, potencjalnej współpracy z All Elite Wrestling, projektach oraz zobowiązaniach w branży.

Myślę, że przez wiele lat posiadali ogromną liczbę pracowników. Firma rozszerzyła się i wyruszyła w trasę z prawie całym rosterem NXT, ale później pojawiła się pandemia. Jak sądzę zmiażdżyło to wszystkie plany, szczególnie zapowiedziane live eventy… to było do bani.

 

To smutne, że moim przyjaciele nie mają pracy, a teraz Ring of Honor zawiesiło swoją działalność. Czuję, że biznes jakim jest wrestler stale się rozwija i przechodzi przez wzloty oraz upadki. Przechodzi przez te wszystkie momenty, co jest do bani. Ja jestem taka, jak każdy wrestler. Lubię poprawiać swoje umiejętności i spoglądać na swój rozwój, ponieważ jest to szalone, a każdy lubi szalone rzeczy.

 

All Elite Wrestling nigdy nie kontaktowało się ze mną. Wszyscy wiedzieli, że zamierzam pracować razem z moim mężem w NWA i chciałam stworzyć program z udziałem kobiet, ponieważ było to dla mnie bardzo ważne. Są dream matche oraz wrestlerki, z którymi chciałabym walczyć, ale myślę że moja historia z Impact Wrestling nabrała tempa. Wtedy postanowiłam połączyć do z Empowerr, otwarte zostały nowe drzwi i zaczęliśmy prowadzić liczne negocjacje.

 

Nie wiedziałam, czy będę chciała podpisać wieloletni kontrakt, czy coś w tym rodzaju. Myślę, że robiłam tak wiele rzeczy, iż nie mogłam skupić się tylko na jednej. Chciałam zrobić pokaz z udziałem kobiet, a następnie skupić się na wrestlingu. Dlatego walczę tylko dla Impact Wrestling, NWA, a teraz dla WWE. Jest tak wiele rzeczy, które wykonuje. Pracuję nad naszą firmą z suplementami, jako mama w pełnym wymiarze czasowym, chcę być w domu i zajmować się dziećmi oraz zwierzakami. Na drugim planie jest chęć zdobywania tytułów mistrzowskich i takie tam.

» Były wrestler WWE Mark Jindrak wystąpił w podcaście Cafe de Rene, w którym wypowiedział się na temat serii WWE Ruthless Aggression, a dokładniej powstania grupy Evolution.

Prawdą było to, że ja i Randy Orton byliśmy jackoffami. Renee Ci powie, że wiele podróżowaliśmy ze sobą. Pewnego razu Rosey nie mógł liczyć na swojego partnera, więc zapytał mnie, czy mógłby dołączyć do mnie oraz Ortona. Oczywiście zgodziłem się i zanim dotarliśmy na RAW, znalazł się w innym samochodzie, ponieważ twierdził, że byliśmy zbyt impulsywni, wybuchowi. Zbyt wiele czasu poświęcaliśmy na wygłupy oraz oglądanie dziewczyn. Może mieli rację rozdzielając nas, ponieważ prawdopodobnie kontynuowalibyśmy naszą szaloną jazdę. Chwilę później Viper został mistrzem świata.