Aliyah porusza temat występu w pierwszym Royal Rumble Matchu oraz podróży do Arabii Saudyjskiej na Elimination Chamber

Denise Salcedo przeprowadziła wywiad ze Smackdown Superstar Aliyah. W trakcie rozmowy poruszono temat pierwszego Royal Rumble Matchu z jej udziałem oraz potencjalnym występie w Arabii Saudyjskiej.

O mój Boże, to niesamowite uczucie. Dorastając oglądałam Litę, podziwiałam Mickie James oraz The Bellas. Wiesz co mam na myśli? Będzie to fajne przeżycie. Z jednej strony widzę te wszystkie legendy, a po drugiej stronie widzę Liv Morgan, która była moją najlepszą przyjaciółką. Jestem podekscytowana i to będzie wspaniały moment, aby wejść, skopać tyłki i odnieść zwycięstwo.

 

Moją ulubioną częścią Royal Rumble jest to, że nikt nie wie, kto pojawi się z następnym numerem. Wciąż jest kilka osób, które nie zostały ogłoszone, więc będzie to dla nas niespodzianka. Jestem podekscytowana tym faktem i właśnie niespodzianki są moją ulubioną częścią wrestlingu. Wybieramy się do Arabii Saudyjskiej na Elimination Chamber, ale jak dotąd nie znamy żadnych szczegółów. To byłby zaszczyt, gdybym była pierwszą kobietą z Arabii, która wystąpiła na Bliskim Wschodzie. To mój wielki cel! Trish Stratus, Mickie James oraz Dolly Parton zainspirowali mnie do rozpoczęcia kariery w wrestlingu.