Uwaga na Spoilery! Wydarzenia z udziałem Samoa Joe na RAW, Podbudowa wielkiego starcia na Royal Rumble, Kolejny zapowiedź powrotu Liv Morgan do WWE

» Wygląda na to, że Samoa Joe został oczyszczony i powrócił do akcji w WWE. Podczas wczorajszego odcinka WWE Monday Night RAW po raz pierwszy od wielu miesięcy. Ta sytuacja miała miejsce podczas walki wieczoru z udziałem Setha Rollinsa oraz WWE United States Championa Reya Mysterio. Do walki włączyli się członkowie The Authors of Pain, co nie spodobało się byłemu mistrzowi WWE NXT i od samego początku zaznaczył, że nie ma możliwości, aby zrobił miejsce na stole komentatorskim. Jak się okazało, ta sytuacja doprowadziła do brawlu między wszystkimi wrestlerami.

Warto przypomnieć, że Samoa Joe nie działa od początku września z powodu kontuzji kciuka. Pod koniec zeszłego tygodnia pojawiły się spekulacje, że Samoa Joe w najbliższym czasie powróci do ringu, ponieważ otrzymał zielone światło od lekarzy WWE.

» W ostatnim czasie pojawiły się spore spekulacje dotyczące budowy dużego sześcioosobowego starcia z udziałem członków The Authors of Pain & Setha Rollinsa z Reyem Mysterio, Samoa Joe oraz Kevinem Owensem podczas gali WWE PPV Royal Rumble 2020. Z pewnością w najbliższych tygodniach dowiemy się czegoś więcej w tej sprawie. Zarówno Kevin Owens, jak i Rey Mysterio i The Authors of Pain byli obecni na poniedziałkowym odcinku Monday Night RAW. Poniżej przedstawiamy kilka materiałów udostępnionych na Twitterze:

» WWE Women Liv Morgan, chce powrócić do ringu WWE w taki sposób, aby WWE Universe ją zapamiętali. W poniżej zamieszczonym materiale wideo zaprezentowany został materiał, w którym Liv Morgan informuje o swojej ”metamorfozie”.

“Kiedy szukasz potwierdzenia od kogoś innego niż ty, dajesz tej osobie całą swoją moc. Robiłam to wcześniej. Byłam młoda, byłam wrażliwa. Tak typowo”.

Na obecną chwilę nie wiadomo, kiedy wrestlera będzie mogła powrócić do ringu WWE, ale sporo mówi się o niej w kontekście potencjalnej zwyciężczyni Royal Rumble Matchu na Royal Rumble 2020.

W tym roku Liv Morgan miała możliwość wystąpienia tylko w kilku pojedynkach, gdyż ma przerwę od 16 lipca, gdzie doznała porażki z Charlotte Flair na SmackDown. W połowie października WWE poinformowało, że Liv została przeniesiona na Monday Night RAW razem z Ruby Riott, ale ich partnerka z The Riott, Sarah Logan przeniosła się na SmackDOwn, co doprowadziło do rozpadu drużyny.