Matt Hardy porusza temat współpracy z Jeffem na Dynamite, Tony Khan o porażce CM Punka z MJF’em

» Po odejściu z WWE wokół osoby Jeffa Hardy’ego zrobił się wielki szum. Z pewnością występ Charismatic Enigmy w federacji All Elite Wrestling byłby szansą do kolejnego reunionu The Hardy Boyz. W ubiegłym tygodniu Matt Hardy wyjawił, dlaczego jego brat odrzucił propozycję dołączenia do WWE Hall of Fame oraz podsycił spekulacje dotyczące potencjalnego debiutu na Dynamite.

Klauzula zakazująca występów w konkurencyjnych firmach wygaśnie 9 marca 2022 roku, więc od 10 marca, Jeff będzie mógł robić wszystko, czego zechce. Wtedy będzie mógł rozpocząć negocjacje lub pracować dla innej wielkiej firmy, którą można oglądać w telewizji lub gdziekolwiek. Czy uważam, że Jeff Hardy mógłby pojawić się w AEW i współpracować z Mattem Hardym? Jak powiadają w wrestlingu. Nigdy nie mów nigdy, więc wszystko może się zdarzyć. Na pewno będziemy pracować ze sobą i zobaczymy czy otrzymamy szansę, aby jeszcze raz stać się najlepszym tag teamem w branży wrestlingowej.

» Prezes All Elite Wrestling Tony Khan udzielił wywiadu dla Beckles & Recher, w którym poruszył temat main eventu z udziałem CM Punka oraz MJF’a.

Jest palantem, ale obecnie to jeden z najlepszych pro-wrestlerów na świecie. – Powiedział Tony o MJFie. Wygrał wielką walkę z CM Punkiem i to jest wspaniałe w AEW, wiesz? Nigdy nie wiadomo, co może się wydarzyć. Połączenie najlepszych wrestlerów młodego pokolenia, z tymi którzy mają niesamowitą przeszłość. Nie wiem, czy wiesz, ale CM Punk do momentu porażki z MJF’em był niepokonany. Walczył z wieloma młodymi wykonawcami, jak: Darby Allin oraz Daniel Garcia oraz weteranami pokroju Eddiego Kingstona, Matta Sydala i Bobby’ego Fisha. Myślę, że w AEW zobaczycie wspaniałą mieszankę weteranów oraz młodych wrestlerów, wolnych agentów itp. To świetny, a zarazem skuteczny przepis na sukces. Fani chcą tego, więc słuchamy ich próśb.