CM Punk wypowiada się na temat rywalizacji z MJF, Pojedynki zapowiedziane na tygodniówkę AEW Dark

» CM Punk oraz kilka gwiazd AEW pojawiło się na imprezie C2E2. W trakcie występu doświadczony wrestler wypowiedział się na temat konfliktu z MJF, jaki prowadzony jest na tygodniówce AEW Dynamite.

Wydaje mi się, że to jeden pojedynek, który każdy chciał zobaczyć, zanim jeszcze wróciłem do wrestlingu. Często słyszałem głosy, które mówiły – Och, chcę zobaczyć jak CM Punk i MJF walczą ze sobą w ringu. Wiele osób myśli, że powoli zaczynam swoją przygodę z AEW, ale ja dałem sobie pięć lat na integrowanie ze wszystkimi wykonawcami. MJF jest zdecydowanie kimś, z kim chciałem podzielić się ringiem. Teraz ludzie mogą zobaczyć szerszy obraz jego oraz moich umiejętności. Fani chcą poznać wszystkie zakulisowe rzeczy. Ludzka natura jest taka, że kiedy ogląda się sport to stajesz się najlepszym trenerem bla bla bla. Myślę, że tak sami jest z profesjonalnym wrestlingiem oraz fanami.

» Federacja All Elite Wrestling zapowiedziała osiem pojedynków na wtorkowy odcinek AEW Dark.

Shawn Spears zmierzy się z Joshem Woodsem, który przez wiele lat występował w federacji Ring of Honor. Podczas sobotniego PPV Final Battle, Josh skutecznie obronił ROH PURE Championship pokonując Briana Johnsona.

Poniżej przedstawiamy dotychczas zapowiedziane walki na AEW Dark:

* Ryan Nemeth vs. Chuck Taylor

* Arjun Singh vs. Tony Vincita

* Marina Shafir vs. Kris Statlander

* Lee Johnson and Brock Johnson vs. Tony Donati and Faboo Andre

* Evil Uno, Alex Reynolds, and Colt Cabana vs. 2point0 and Daniel Garcia

* Heather Monroe vs. Tay Conti

* Invictus Khash vs. Angelico